B-tým: Závěrečné drama body nepřineslo | SK Slavia Praha

2:3
(0:2)
2. kolo, 30. 8. 2020, Xaverov
SK Slavia Praha B - Loko Vltavín
Ani ve druhém utkání ČFL rezerva Slavie nebodovala, tentokrát podlehla Vltavínu 2:3.

Vstup do zápasu se našemu B-týmu vůbec nepovedl a už brzy prohrával o dva góly. Ve 12. minutě se k odraženému míči po rohovém kopu dostal Tomáš Kuchař, který přesnou ranou k tyči otevřel skóre zápasu.

Druhá trefa Vltavínu přišla v 15. minutě, kdy přišel do vápna centr z levé strany, hlavičku soupeře nejprv dokázal Surovčík vyrazit, na dorážku Petra Pejsi už ale nedosáhl.

Hosté ve zbytku první půle pozorně bránili a sešívané příliš do šance nepouštěli, sami se pouštěli do rychlých brejků, ty ale v další branku nepřetavili.

Bohužel hned v úvodu druhého poločasu přišla třetí trefa hostů. Sešívaní svou příležitost dokázali zakončit, míč ale brankář soupeře chytil, dlouhý výkop následně propadl až k Petru Pejšovi, který přehodil vyběhnutého Surovčíka.

Brzy po třetí trefě hostů se k povedené střele dostal Jakub Zeronik, jeho pěknou střelu do šibenice Štorc vyrazil na roh. Snížení se Slavia dočkala v 53. minutě, kdy Jakub Surovčík stáhl centr do vápna a rychlým výkopem našel přesně Abdallaha Simu, který udělal brankáři Vltavínu kličku a uklidil míč do branky.

V 71. minutě se hostující útočník dostal osamocený k zakončení ve vápně, branku ale přestřelil. V 80. minutě nejprve postupoval sám na brankáře útočící hráč Slavie, úspěšný byl ale brankář. Vzápětí byla totožná akce na druhé straně, hráč Vltavínu ale mířil mimo.

B-tým v 80. minutě zdramatizoval vývoj zápasu, když na 2:3 snížil Jonáš Kneifel. V závěru se sice sešívaní snažili o vyrovnání, třetí trefy v síti Vltavínu se ale nedočkali.

Béčko tak s Vltavínem prohrálo 2:3.