7. kolo, ne 4.10.2020, Karlovy Vary, Dvory
FC Slavia Karlovy Vary - SK Slavia Praha B
Branky: 47. Vokáč, 54. Psohlavec, 80. Mandula – 82. Švec
Béčko nenavázalo na dvě výhry v řadě a v Karlových Varech prohrálo 1:3.

Trenér Marek Jarolím poslal od úvodních minut na hřiště stejnou sestavu jako ve vítězném duelu proti Baníku Sokolov.

V prvním poločase viděli diváci vyrovnanou bitvu, ve kterém se žádný tým ale gólově nedokázal prosadit. Za béčko Slavie byli nejblíž gólu Adam Vlasák a Abdallah Sima, ani jeden z nich ale míč do brány nedopravil.

Na první gól se tak čekalo do druhého poločasu, hned v jeho úvodu se ale prosadili domácí Karlovy Vary, po akci na levé straně hřiště se k míči dostal Rostislav Vokáč a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu.

V 54. minutě už Západočeši vedli 2:0. Domácí zaútočili středem hřiště, na konci kombinace byl Martin Psohlavec, který umístěnou střelou uklidil míč přesně k zadní tyči. Třetí trefa v 80. minutě přišla ze standardní situace, kdy se míč před brankou dostal k Dominiku Mandulovi, který doklepl míč do branky.

Slavia korigovala v 82. minutě, na roh Jakuba Křišťana si naskočil Michal Švec a přesnou hlavičkou nedal brankáři šanci.

Další gól už v Karlových Varech nepadl, domácí zvítězili 3:1. 11. října čeká na naše béčko další mistrovský duel proti Příbrami B.