2:1
(1:0)
přát., 12. 8. 2020
SK Slavia Praha B - 1. FC Norimberk
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

Sešívaní ve svém čtvrtém přípravném utkání hostili rezervní tým FC Norimberk a stejně jako v předcházejících třech utkáních se jim podařilo zvítězit. Do vedení šli domácí nejprve ve 33. minutě, kdy po přihrávce Křišťana překonal gólmana Willerta Hošek.

Druhou branku utkání pak přidali opět sešívaní, tentokrát se v 52. minutě prosadil Kneifel po pasu od Langhamera.

Hosté dokázali odpovědět v 64. minutě, kdy snížili na 1:2. Další gól už diváci na Xaverově neviděli.