Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát | SK Slavia Praha

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

5:0
(4:0)
6. kolo, 27. 9. 2020, Horní Počernice
SK Slavia Praha B - FK Baník Sokolov
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Sešívaným vyšel skvěle vstup do zápasu, kdy ve třetí minutě byla nařízena penalta po faulu právě na Simu. K pokutovému kopu se postavil kapitán Jakub Křišťan a otevřel skóre zápasu. Skvělý vstup do zápasu potvrdili svěřenci Marka Jarolíma v 10. minutě. Krásnou střelou se opět prosadil Křišťan.

Po necelé půlhodině už bylo vedení sešívaných třígólové. Po zaváhání gólmana a centru z levé strany se před brankou dobře prosadil Abdallah Sima. Ještě před poločasem navýšili sešívaní na 4:0 a opět střílel senegalský útočník, kdy si po samostatném úniku hezky obešel brankáře a kvalitně zakončil do poloodkryté branky.

Po poločase o sobě poprvé dali vědět hosté, když z dobré pozice netrefil branku Martinec. Čtyři minuty před koncem trefil hostující Procházka trefil dobře postaveného Surovčíka v brance Slavie. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě slávistický Jakub Zeronik, který využil centr z pravé strany a krásně se trefil přesně z voleje.

Slávisté se po druhé výhře v sezoně posunuli na deváté místo tabulky ČFL. V příštím kole je čeká souboj s karlovarskou Slavií.