Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

(2:1)
5. kolo, ne 19.8.2018
Hradec Králové - Slavia
Branky: 6. Miker, 23. Vukčevič, 63. Locker – 3. Nabiyev
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Hned třetí minuta přinesla první gól utkání, ze kterého se radovala Slavia, svým čtvrtým gólem v sezoně poslal sešívané do vedení Farid Nabiyev.

Hradec dokázal ale už v šesté minutě srovnat, trefu domácích obstaral Jiří Miker. Domácí si vytvořili další šance, druhého gólu se dočkali ve 23. minutě, kdy se trefil Danilo Vukčevič.

Druhý poločas nenabídl mnoho brankových příležitostí. Hradec Králové odskočil na rozdíl dvou branek v 63. minutě, po rohovém kopu se prosadil Josef Locker.

Juniorka tak počtvrté v řadě nebodovala, tentokrát podlehla Hradci Králové 1:3.