Juniorka: Sešívaní nestačili na Saúdskou Arábii U23

(0:2)
přát., čt 26.7.2018, Xaverov
SK Slavia Praha - Saudská Arábie U23
Branky: 5,. 17. a 61. soupeř - 83. Nabiyev
Místo odloženého ligového zápasu Juniorské ligy si sešívaní junioři zahráli přípravné utkání s reprezentačním výběrem Saúdské Arábie do 23 let. Slavia podlehla svému soupeři v poměru 1:3.

Zápas se od první minuty i přes velké horko hrál ve slušném tempu, které vyhovovalo hlavně hostům. První gól Saúdské Arábie přišel po centru z levé strany, který útočník hlavou vracel před odkrytou branku, kde útočník uklidil míč do odkryté branky.

Druhý gól přidali hosté po chybě v rozehrávce ve středu hřiště, útočník zakončoval sám z hranice vápna a zvýšil na 2:0. Slavia ohrozila branku soupeře po průniku Jana Havránka, který pálil levačkou, brankář ale byl připraven.

Také ve druhém poločase byli hosté lepším týmem a přidali třetí trefu, útočník soupeře předvedl pěknou individuální akci, dostal se až před brankáře Vantrubu, kterého přesnou střelou překonal potřetí. Sešívaní dokázali v závěru korigovat výsledek, když se trefil Farid Nabiyev.

Juniorka podlehla Saúdské Arábii U23 1:3. První zápas juniorské ligy odehraje Slavia v pondělí 30. 7. od 11:00 na Xaverově proti Plzni.