Juniorka prohrávala už o tři góly, přesto vydřela remízu 4:4 | SK Slavia Praha

Juniorka prohrávala už o tři góly, přesto vydřela remízu 4:4

4:4
(4:1)
12. kolo, 11. 10. 2015
SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha
Branky: <b> Branky: </b> 3. Pasecký, 18. Horák, 34. Linhart, 37. Linhart – 26. Veselý, 50. Valenta, 83. Vavrouš, 88. Batka <br> <b> ŽK:</b> Valenta, Vavrouš - Coppetti, Fotr<br> <b> Rozhodčí:</b> Kocourek – Pospíšil, Fišer.
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Slávistická juniorka prohrávala v Českých Budějovicích už 1:4 po poločase. Přesto dokázali svěřenci trenér Řeháka vydřít bod za remízu 4:4.
Ve velmi gólově bohatém utkání šli do vedení domácí už ve 3. minutě zápasu. Na levé straně se pěkně uvolnil Vaněk, který našel ve vápně volného Paseckého, který střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre zápasu.

V 18. minutě už vedli domácí o dvě branky, když Horák napřáhl zpoza vápna a Hrubeš si se střelou nedokázal poradit. Za šest minut se o snížení postaral po parádní individuální akci Lukáš Veselý. Potáhl míč po pravé straně, přihrál do vápna Kocourkovi, od nějž se dostal míč opět k Veselému, ten se skvěle zbavil obránců a levou nohou přesně zamířil na bližší tyč.

Opět dvoubrankové vedení ale domácím zajistil Zdeněk Linhart, jehož střela zpoza vápna skončila v brance. A hned za tři minuty ten samý hráč vstřelil čtvrtý gól domácích a zajistil tak před přestávkou Budějovicím vedení 4:1.

Do druhé půle nastoupil místo Oskara Fotra Tomáš Valenta a hned v 50. minutě snížil na 2:4, když mířil zpoza šestnáctky přesně k tyči. Další gól přišel z kopaček sešívaných až sedm minut před koncem. David Vavrouš centroval z levé strany a míč naštěstí domácí gólman nezasáhl a ten skončil v brance.

Jak důležitá branka to byla, se ukázalo v 88. minutě. Svěřenci trenéra Řeháka se hnali za vyrovnáním a to zajistil Lukáš Batka, který byl po tlaky na správném místě a dorazil míč do odkryté branky.

Sešívaní tak srovnali utkání, ve kterém prohrávali už o tři branky. V neděli v 10:15 přivítají sešívaní doma Příbram a půjde o první místo. Slávisté jsou o bod druzí právě za Příbramí.