Michael Krmenčík pomohl dvěma góly béčku v přípravě | SK Slavia Praha

Michael Krmenčík pomohl dvěma góly béčku v přípravě

2:4
(0:2)
přát., 19. 2. 2022, Břízky-UMT
FK Jablonec B - SK Slavia Praha B
Slávistický B-tým nastoupil v sobotu od 11:00 do přípravného utkání proti Jablonci, které vyhrál na hřišti soupeře 4:2.

Do přípravného utkání zasáhl Michael Krmenčík, který zápasy se Slováckem a Fenerbahce strávil na lavičce. „Michael Krmenčík sám po zápase v Istanbulu požádal trenérský tým, aby mohl za B-tým nastoupit a odehrát delší časový úsek kvůli své absenci v minulých dvou zápasech,“ říká tiskový mluvčí klubu Michal Býček.

Na přestupu Daniela Šmigy z Baníku Ostrava se pracuje a přestože není jeho transfer oficiálně zfinalizován, má po dohodě obou klubů povolení zapojit se do přípravy béčka.

Sešívaní měli v přípravném utkání proti B-týmu Jablonce  velmi povedený první poločas. Ve 28. minutě přihrál Daniel Šmiga na gól Jakubu Zeronikovi a Slavia šla do vedení. Ve 40. minutě zakončoval přesně Michael Krmenčík, asistenci zařídil Matouš Nikl. Do kabin tak šli slávisté s příjemným dvougólovým náskokem.

Domácím se podařilo snížit na začátku druhého poločasu, už v 51. minutě. O 14 minut později dokonce Jablonec vyrovnal. V 83. minutě ale opět zaúřadoval Michael Krmenčík, který po přihrávce Jakuba Vorla posunul sešívané zpět do vedení. Pojistku přidal o pět minut později po přihrávce Martina Šuberta Jakub Vorel.

Další gól už v zápase nepadl a slávistický B-tým tak porazil v přípravném duelu Jablonec 4:2. První soutěžní utkání čeká béčko v neděli 13. března doma od 10:15 proti Admiře.