6:0
(4:0)
16. kolo, ne 10.3.2013
Slavia - Varnsdorf
PRAHA/EDEN – Slávistická osmnáctka pod vedením trenéra Milana Titěry nadělila Varnsdorfu v prvním jarním zápase rovný půltucet branek a s přehledem vede svou soutěž.

Sešívaní byli výrazně lepší od prvních okamžiků zápasu a už v osmé minutě šli zásluhou Součka do vedení. Následovala pasáž zápasu, ve které dokázal domácí Varnsdorf, kterému ve skupině B České ligy staršího dorostu U19 patří zatím osmá příčka, držet se Slavií krok, ale po necelé půlhodině hry přišla druhá branka z kopačky Oskara Fotra. Ten tak potvrdil střeleckou formu, kterou se prezentoval v přípravných zápasech Slavie U19.

Ještě do přestávky Slavia zvýšila své vedení na 4:0, když se ve 32. minutě trefil Mysliveček a o devět minut později Valenta. Ve druhém poločase byli domácí sešívaným vyrovnanějším soupeřem, skóre se přesto ještě dvakrát změnilo. V 67. minutě zvyšoval na pětibrankový rozdíl Kreuzer a devět minut před koncem stanovil výsledek na 6:0 Vitagirov.

V sobotu 16. března čeká osmnáctku utkání na půdě zatím čtvrtého celku soutěže MFK Chrudim. Ten si na podzim odvezl z Edenu dokonce devítibrankový příděl.
6:0

Slavia

Soukup - Fialka, Kadavý, Rejka, Moglich - Kodr (60. Bolina), Souček (60. Kreuzer), Mysliveček - Bareš (65. Vitarigov), Fotr (60. Batka), Valenta (75. Zdichynec)

Varnsdorf

Klouda - Šimoník (46. Vinš), Knížek, Čurgali, Černohorský - Kučera, Honců (85. Ruszó) - Šolín (40. Mpong), Halbich, Lorenc - Šimon

Branky: 8. Souček, 27. Fotr, 32. Mysliveček, 41. Valenta, 67. Kreuzer, 81. Vitarigov