U19: Třetí výhra v řadě, tentokrát nad Boleslaví

1:0
(0:0)
9., so 8.10.2016, Xaverov
9., so 8.10.2016, Xaverov
Slavia - Mladá Boleslav
PRAHA/XAVEROV - Svěřenci trenéra Antona Mišovce přivítali na domácí půdě na Xaverově soupeře z Mladé Boleslavi. Ve vyrovnaném zápase nakonec rozhodl o výhře domácí Slavie Marco Lauricella.
V první polovině zápasu se více do zakončení dostávali hosté z Mladé Boleslavi, největší šanci měl kapitán Vejr, ve velké šanci však z bezprostřední blízkosti branku přestřelil. 

Těsně před koncem prvního poločasu šla do vedení Slavia. Na rohový kop Vojtěcha Mareše si na přední tyči naběhl Marco Lauricella, který tečoval míč na zadní tyč mimo dosah gólmana Mikulce.

V druhém poločase byla naopak lepší domácí Slavia, zvýšit vedení mohl po dobré práci Ondřeje Peka opět Marco Lauricella, jeho střelu však dobrým zákrokem brankář Mikulec vyrazil. K dalšímu zakončení se dostal Václav Pardubský, jehož nenápadná střela z pravé strany hřiště orazítkovala tyč branky. 

Definitivně rozhodnout mohl v poslední minutě Pavel Bucha, ale Mikulec byl opět připraven a jeho střelu vyrazil na rohový kop.

Slavia U19 si tak připsala třetí vítězství v řadě.

Zápas hodnotil trenér Anton Mišovec:
V utkání s kvalitním soupeřem jsme hráli aktivně, ale soupeř si po našich chybách uprostřed hřiště vytvořil šance. Po rohu Vojtěcha Mareše a z náběhu před bránící hráče vstřelil před koncem poločasu vítězný gól zápasu Marco Lauricella. Ve druhém poločase jsme zlepšili přechodovou fázi hry a vytvořili jsme si šance. Z pohledu celého utkání byl soupeř aktivnější v prvním poločase a my ve druhé části hry, hlavně ke konci utkání. Pochválit bych chtěl celý tým za zlepšení herního výkonu ve druhém poločase a aktivitu v celém utkání."
1:0

Sestavy

Slavia

Přibyl - Stropek, Vyskočil, Mareš, Pardubský - Beňo, Bucha (90. Stehno), A. Lauricella (62. Havrda) - Vejvar (88. Hönig), M. Lauricella (74. Telnar), Pek (79. Krejdl)

Mladá Boleslav

Mikulec – Krčmář, Rudzan, Klíma, Král, Komárek, Novák David (65. Procházka), Machů, Koubský (72. Šimon), Novák Daniel, Vejr "C".

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 38. Marco Lauricella

Aktuálně

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 2 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Zimní příprava mládežnických týmů

14.01.2022
Všechny mládežnické týmy od U6 po U19 se už naplno pustily do tréninkového procesu v novém roce. Jak vypadají jejich zimní přípravy a co na mládežníky z kraje roku čeká?

Slávistická akademie se snaží držet krok se světem

20.12.2021
Mládežnická akademie navázala na spolupráci se společností Dynaoptic, která se zabývá neuorovizuálním rozvojem jednotlivých složek hráčské inteligence. Více spolupráci přiblížil sportovní psycholog akademie Martin Macháček.

Další články