1:3
(0:2)
21. kolo, 11. 3. 2020
Slezský FC Opava - SK Slavia Praha
Tým U19 zavítal na přeložený zápas 21. kola dorostenecké ligy do Opavy, kde zvítězil 3:1 díky gólům Juráska, Kneifela a Alijagiče.

Hodnocení asistenta trenéra Jana Bauera: „Vstup do utkání měla obě mužstva aktivní. Hrálo se důrazně, s více souboji. Situace vedoucí k vápnům se rodily na obou stranách, víc po přímočařejších akcích. Od 20. minuty se ale hra zklidnila. Bylo více prostoru. Vytvořili jsme si nadějné šance. První branku jsme vstřelili ve 28. minutě, kdy po stažení Jonáše Kneifla v pokutovém území, proměnil pokutový kop Matěj Jurásek. Následně, o tři minuty později po rohu Daniela Langhamera, se prosadil hlavou Jonáš Kneifel. Do druhého poločasu vstoupil soupeř aktivněji. Nám se nedařila tolik kombinace směrem dopředu k brance Opavy. Vyplynulo z toho v 60. minutě snížení na rozdíl jedné branky. Do dvoubrankového vedení jsme se vrátili o 15. minut později. Po povedené akci se prosadil z hranice malého vápna Denis Alijagič, který na hřiště vstoupil chvíli před vstřelenou brankou. I přes tento stav hrál soupeř stále aktivně až do konečného hvizdu."