U21: Další vysoká výhra | SK Slavia Praha

7:1
(3:0)
NAD6, 6. 5. 2019, Xaverov
SK Slavia Praha - FK Fotbal Třinec
Po výhrách 7:0 nad Teplicemi a 6:0 nad Českými Budějovicemi si sešívaní připsali další vysoké vítězství, tentokrát v poměru 7:1 nad Třincem.

Slávistická juniorka vstoupila do zápasu aktivněji, jako první zakončoval nebezpečně Vojtěch Šilhan, jeho střela se ale ještě neujala. Jinak tomu bylo v 16. minutě, kdy právě Vojtěch Šilhan přesným zakončením načal kanonádu sešívaných.

O šest minut později už to bylo 2:0, kdy umístěnou střelou nedal brankáři Třince šanci Marko Alvir. Slavia pokračovala v aktivitě a do konce první půle přidala třetí gól, tentokrát se prosadil Vojtěch Šilhan.

Také ve druhé půli měli sešívaní navrch a v 56. minutě se radovali z další branky. Junioři rozehráli rohový kop nakrátko, následně přišel centr na zadní tyč, kde se do vzduchu pověsil teprve šestnáctiletý Denis Alijagič a krásnou hlavičkou zvýšil už na 4:0.

Hosté z Třince se dočkali gólu v 63. minutě, kdy sudí nařídil pokutový kop. Lukáš Lupták následně z penaltového puntíku snížil na 1:4. Sešívaní ale odpověděli nejlepším možným způsobem, přečíslení sešívaných zakončil Marko Alvir - 5:1!

O čtyři minuty později to bylo už 6:1, Marko Alvir završil svůj hattrick. Poslední slovo si vzal mladíček Denis Alijagič, který gólem na 7:1 uzavřel skóre utkání.

Slavia porazila Třinec vysoko 7:1. Další duel čeká na juniorku v pondělí 13. 5. od 11:00 v Jablonci.