U21: Hattrick Nabiyeva pomohl k výhře 7:0 | SK Slavia Praha

U21: Hattrick Nabiyeva pomohl k výhře 7:0

0:7
(0:2)
NAD1, 1. 4. 2019, Dubí
FK Teplice - SK Slavia Praha
Prvním utkáním v Teplicích vkročila Slavia do nadstavbové části Juniorské ligy. Také díky hattricku Farida Nabiyeva sešívaní zvítězili 7:0!

Sešívaní byli od úvodního hvizdu lepším a nebezpečnějším týmem. Zasloužená odměna přišla v 18. minutě, kdy domácí faulovali těsně před velkým vápnem. K rozehrávce se postavil Miroslav Podrazký a parádní ranou do šibenice nedal domácímu brankáři šanci.

Ve 29. minutě měla Slavia další zajímavou příležitost, zakončení ale zastavila tyč. Hned o minutu později přišla další šance, tentokrát skončila tečovaná střela těsně vedle branky Teplic. Druhá gólová radost červenobílých nastala ve 34. minutě, kdy se po pěkné akci středem dostal míč k volnému Jiřímu Janouškovi, který zachoval chladnou hlavu a s přehledem překonal Plachého.

Sešívaní si do konce poločasu vytvořili další zajímavé příležitosti, třetí branky se ale nedočkali. Do šaten se tak šlo za stavu 2:0 pro Slavii!

Hned v úvodu druhého poločasu se sešívaní radovali potřetí! Po závaru v pokutovém území domácích se míč dostal k Faridu Nabiyevovi, který pohotovým zakončením zvýšil už na 3:0! Za čtyři minuty se červenobílí prosadili znovu, po další pěkné kombinaci pronikl do vápna Michal Vaněk a přesnou střelou vstřelil čtvrtou branku Slavie.

Pátá trefa přišla v 76. minutě, kdy do vápna přišel centr zprava, míč si našel na malém vápně Farid Nabiyev, který přidal svou druhou trefu v utkání. Hattrick dokonal Farid Nabiyev v 82. minutě, sešívaní rozehráli standardní situaci nakrátko, následně přišla přihrávka před branku, kde se Farid Nabiyev nemýlil - 6:0!

Poslední minuta přinesla také poslední gól v síti Teplic, na závěrečných 7:0 uzavřel skóre utkání Adam Petrák.

Sešívaní tak vstoupili do skupiny B nadstavbové části Juniorské ligy vysokou výhrou 7:0! Další zápas odehraje juniorka v pondělí 8. 4. od 13:00 na Xaverově proti Zlínu.