U21: Junioři nestačili na Mladou Boleslav | SK Slavia Praha

U21: Junioři nestačili na Mladou Boleslav

0:4
(0:2)
13. kolo, 29. 10. 2018, Xaverov
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
V dalším zápase Juniorské ligy čekalo na Slavii utkání s Mladou Boleslaví. Tři body si ale ze Xaverova odvezli hosté.

Z kádru A-týmu naskočili v základní sestavě Martin Vantruba a Matěj Valenta.

Utkání nezačalo pro sešívané šťastně, už v osmé minutě musel kvůli zdravotním problémům odstoupit Matěj Valenta. Sešívaní se také dostali jako první ke střele, skóre ale otevřeli hosté, prvním střelcem utkání byl Jordan Nicholas Dib.

Vstřelený gól Mladou Boleslav nakopl a byla aktivnější, do poločasové přestávky se dočkala druhé branky, na 2:0 pro hosty zvyšoval Daniel Novák.

Další góly přidala Mladá Boleslav ve druhém poločase. Nejprve v 56. minutě skóroval Matěj Šimon, skóre utkání uzavřel v samém závěru duelu Jiří Valenta.

Juniorka tak podlehla Mladé Boleslavi 0:4. V pondělí 5. 11. čeká juniory Slavie utkání na půdě Příbrami.