U21: Sešívaní podlehli Bohemians | SK Slavia Praha

0:1
(0:0)
21. kolo, 10. 3. 2019, UMT Eden
SK Slavia Praha - Bohemians 1905
V posledním domácím zápase základní části Juniorské ligy junioři Slavie nestačili na Bohemians Praha 1905 0:1.

Z kádru A-týmu zasáhl do utkání Tomáš Vlček. Za Bohemians pak hned šest hráčů - Marek Kouba, Daniel Krch, Till Schumacher, Jan Vondra, Jan Záviška a Mohamer Marhún.

Utkání pro diváky příliš pohlední nebylo. Ani na jedné straně nebylo k vidění příliš možností nebo nebezpečných zakončení. Hosté měli v první půli možnost skórovat po závaru před brankou sešívaných, úspěšný byl ale brankář Denis Radimský. Slavia se několikrát dostala ke střele především zpoza vápna, Kouba ale příliš práce neměl. Nebezpečná byla pak série několika rohových kopů, junioři se ale ani tak neprosadili.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Do dobré příležitosti se dostal Tomáš Vlček, který hlavičkoval po rohovém kopu, branku jen těsně minul. Na druhé straně zakončoval útočník v dobré pozici, své zakončení ale nasměroval do středu branky, kde byl připraven Denis Radimský.

Rozhodující moment zápasu přišel v 76. minutě. Po závaru a několika odrazech ve vápně Slavie se k míči na malém vápně dostal Daniel Krch a uklidil míč do branky.

Slavia si vytvořila tlak a snažila se o vyrovnání, gólu se ale sešívaní nedočkali.

Poslední zápas v základní části odehraje juniorka 18. 3. od 13:00 na Strahově proti Spartě.