SUPERSLAVIA eSports

Uvědomujeme významnou roli nových trendů jak ve společnosti, tak i ve světě sportu a rozhodli se po vzoru předních světových klubů přidat do dynamicky rozvíjejícího světa esports. Vstup je načasován i s ohledem na aktuální karanténní situaci, protože bychom rádi fanouškům v těchto náročných dnech přiblížili Slavii více alespoň tímto způsobem.

Prvním zástupcem SUPERSLAVIA esports týmu je  Martin "Kobby" Strnad.

„Být prvním hráčem slávistického esports týmu je to pro mě velká čest. Už od mala jsem velký fanoušek Slavie a vždy jsem chtěl být její součástí. Jsem tak rád, že se to nakonec povedlo aspoň takhle přes FIFU, když ne přes reálný fotbal,“ přiblížil Kobby svůj vztah ke Slavii.

„Po stříbrném umístění v DATART e:LIZE jsou cíle rozhodně kvalifikovávat se a vyhrávat turnaje tady u nás v Česku, a pak určitě i prorazit na nějaký mezinárodní turnaj,“ vyhlíží působení ve světě esportu v sešívaném dresu.

„Fanouškům, kteří by se chtěli připojit k týmu, nebo obecně věnovat esportům, bych rád vzkázal, ať to nevzdávají. I když sám vím, jak je to občas velmi psychicky náročné pokračovat dál v tréninku, může se vám to vrátit. Můžete se dostat na nějaký turnaj, kde uspějete a pak si vás může vybrat tak velký a prestižní klub jako je právě Slavia,“ vzkázal Kobby fanouškům.

Druhým hráčem, který se k SUPERSLAVIA esports připojil, je Jakub "Cpt. Kubajz" Pudil.

Jsme si vědomi společenské odpovědnosti v oblasti elektronických sportů a případných negativních jevů, které s sebou můžou přinášet, a proto se významně zaměřujeme i na informovanost v oblastech zdraví, stravování, či cvičení.

Úspěchy

Tým jsme ještě ani nespustili a již se můžeme chlubit prvním úspěchem. V prvním ročníku Datart e:LIGY ve FIFA 20 od EA Sports skončila dvojice Štěpán "RIIJK" Sobocki a Martin "Kobby" Strnad na 2. místě. Více si o úspěchu přečtěte zde.

S kým spolupracujeme

Přední světový výrobce spotřební elektroniky a dlouholetý tvůrce globálních trendů jak v technologiích, tak i nezaměnitelném designu svých produktů Samsung podporuje slávistický esports tým SUPERSLAVIA.

To, že Slavia zahajuje spolupráci s tím nejlepším na trhu herní elektroniky, dokazuje nová, zcela unikátní řada herních monitorů Odyssey, kterou Samsung na začátku roku představil veřejnosti a na trh uvede v nadcházejících týdnech. Šokující rozlišení 5120×1440, 240Hz frekvence a extrémní prohnutí monitoru, jednoduše řečeno to nejlepší pro profesionální herní výkony – to jsou prvky, které Odyssey zdobí!

Také s potěšením spolupracujeme s Team Brute, kteří jsou machři ve světě esports a pomáhají nám zlepšovat i náš esportovní tým. Více o Brutech na www.brute.gg.

Kde nás hledat?

Kontakt

SUPERSLAVIA esports

Martin "Kobby" Strnad