O kempu

Chceš se cítit jako opravdový hráč Slavie? Zkusit si tréninkové jednotky pod vedením vynikajících trenérů klubu, kteří vychovali hráče jako Alexe Krále, Tomáše Součka nebo Jaromíra Zmrhala?

Vítejte na oficiální webové stránce fotbalového kempu SK Slavia Praha – fotbal a.s.

Upozornění:

Vzhledem k současné zdravotní situaci a nařízení vlády, bude Fotbalový kemp SK Slavia Praha spuštěn pouze v případě, že akce podobných rozměrů vláda ČR povolí. V momentě, kdy se tak stane, budou přijatí účastníci emailem vyzváni k úhradě kempu. Záloha byla zrušena (více v Dokumenty ke stažení).

Základní informace o kempu:

Slavia otevírá šestý ročník letních fotbalových kempů! Jedná se o týdenní příměstský fotbalový program pro hráče ročníků 2008 - 2012 a brankáře ročníků narození 2009 - 2011. Oficiální Fotbalové kempy SK Slavia Praha nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové a brankářské tréninky pod profesionálním vedením licencovaných mládežnických trenérů klubu. Všechny fotbalové a brankářské tréninky vychází z metodiky a koncepce ve výchově talentů SK Slavia Praha.

Veškerý program se uskuteční v tréninkovém centru SK Slavia Praha v Edenu, ul. Vladivostocká, Praha 10 - Vršovice. Každodenní program bude začínat příjezdem účastníků v 8:00 a končit v 17:00. V neděli bude program začínat příjezdem účastníků v 10:00, v pátek bude kemp ukončen a to v 17:00 slavnostním vyhlášením.

Fotbalový kemp SK Slavia Praha je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své individuální fotbalové schopnosti a dovednosti a zároveň zažít atmosféru historicky nejstaršího českého klubu. Fotbalový kemp SK Slavia Praha umožňuje účastníkům nejen osvojit si nové dovednosti, ale zlepšit také své duševní a fyzické schopnosti.

Pro účastníky je připraven pestrý program. Stereotyp a nudu během našeho kempu rozhodně nezažijete, naopak na Vás čekají:

  • fotbalové a brankářské tréninky
  • atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu
  • volnočasové aktivity
  • prohlídka stadionu a zázemí klubu
  • soutěže a hry o ceny
  • uvítací balíček
  • vstupenky na klubem vybrané utkání sezóny 2020/2021

Pokud chceš zlepšit své fotbalové dovednosti a stát se na týden hráčem Slavie, neváhej se přihlásit.

Termíny

Fotbalový kemp SK Slavia Praha pro hráče

I. turnus: 28.6. - 3.7.2020

II. turnus: 5. - 10.7.2020


Fotbalový kemp SK Slavia Praha pro brankáře

I. turnus: 28.6. - 3.7.2020

II. turnus: 5. - 10.7.2020

Každý turnus je otevřen pro 48 hráčů a 4 brankáře.

Postup přijetí na Fotbalový kemp SK Slavia Praha

1. Vyplníte registrační formulář

2. Obdržíte odpověď o přijetí či nepřijetí

3. V případě přijetí obdržíte pokyny k platbě kempu

4. Zaplacením dle pokynů se stáváte účastníkem kempu

Vzhledem k pravidelnému vyššímu zájmu o kemp, který převyšuje kapacitní možnosti, si pořadatel vymezuje právo rozhodovat o přijatých (ale vždy na základě vyplněné registrace).

Účastníci budou rozděleni do skupin podle ročníků narození a také dle momentálních dovedností a schopností. Kempu se mohou zúčastnit také zahraniční hráči, jelikož trenéři kempu hovoří anglicky.

Cena kempu

Fotbalový kemp SK Slavia Praha nabízí pouze variantu bez ubytování - příměstskou formou.

Slávista pouze ve dne 5 500 Kč (6 dní bez ubytování, stravování - svačina, oběd, svačina, pitný režim)

SK Slavia Praha se dlouhodobě pyšní vynikajícími výsledky v práci s mládeží. Neváhejte si proto zkusit tréninky a tréninkové metody, díky kterým se hráči jako Alex Král, Tomáš Souček a Jaromír Zmrhal dostali až do reprezentace.