Slavia porazila Duklu 2:1! Trefili se Smejkal a Necid | SK Slavia Praha

Slavia porazila Duklu 2:1! Trefili se Smejkal a Necid

PRAHA/EDEN – Slávisté porazili po skvělém zejména prvním poločase Duklu 2:1. Trefili se Smejkal a Necid.
Slavia v prvním jarním domácím utkání poráží Duklu 2:1 góly Michala Smejkala a Tomáše Necida.

Podrobnosti připravujeme.

Oproti zápasu v Olomouci došlo k několika změnám v sestavě. V brance se tentokrát představí Kamil Čontofalský. Ten se tak do hry vrací poprvé od prvního zápasu letošní sezony proti Baníku Ostrava.

V obraně si premiéru od první minuty připíše Michal Smejkal, který ve stoperské dvojici doplní Milana Škodu. Fernando Neves se posune doleva, vykartovaného Nitrianského vpravo nahradí Martin Dostál.

Do zálohy se z obrany vrací Jaromír Zmrhal, který zaujal místo Maria Ličky. Zbytek sestavy zůstal oproti zápasu s Olomoucí beze změny.

Sestava Slavie: Čontofalský – Dostál, Škoda, Smejkal, Neves – Zmrhal, Gecov – Boudjemaa, Piták, Vošahlík – Necid

Lavička náhradníků: Rakovan, Lička, Mičola, Tusjak, Prošek, Juhar, Hrubý