ONLINE: Generálka na ligu s Baníkem

Za týden konečně začíná ligové jaro a sešívané dnes čeká generálka. Utkání s Baníkem začíná v 15:00. Přímý přenos z utkání můžete sledovat na iDNES.cz.

Červenobílí nastoupí ke generálce na jarní část HET ligy, a to na půdě Baníku Ostrava, s nímž už obě ligová utkání odehráli v podzimní části soutěže. Trenér Jindřich Trpišovský postavil opět mezi tyče Ondřeje Koláře. Na postu pravého obránce, který si už vyzkoušel na soustředění, pak nastoupí Jakub Jugas, vrací se i uzdravený Simon Deli. V útoku tentokrát po boku Milana Škody vyběhne Tomáš Necid.

V posledním utkání před jarem schází v nominaci pouze Jan Bořil, který kvůli karetnímu trestu nezasáhne do zápasu v Jihlavě. Spolu s brankářem Martinem Otáhalem by měl nicméně zítra odehrát utkání v dresu juniorky.

Základní sestava: Kolář – Jugas, Kúdela, Deli, Sýkora – Mingazov, Hušbauer, Souček, Zmrhal – Necid, Škoda

Sledujte přímý přenos z utkání na iDNES.cz.

Zkrácená textová reportáž na slavia.cz je pak zde.

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

před 2 dny
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články