Informace pro fanoušky na derby žen ve Fortuna Areně | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky na derby žen ve Fortuna Areně

Fotbalistky Slavie vyzvou podruhé v historii na domácím stadionu v Edenu 27. dubna od 15:00 hodin rivala ze Sparty. Permanentní vstupenky na derby žen nejsou platné, podmínkou pro vstup na stadion je stáhnout si bezplatně v aplikaci Slavie, nebo Ticketportalu náhradní vstupenku, děti mají vstup zdarma, ostatní za libovolně zvolenou sumu. Slávisti, přijďte fandit!

Vstup pro permanentkáře zdarma

Permanentní vstupenky na derby žen nejsou platné, podmínkou pro vstup na stadion je stáhnout si náhradní vstupenku na místo své permanentky. Náhradní vstupenku je možné si stáhnout od 2. dubna 14:00 v aplikaci Slavia v sekci Vstupenky - Rezervace - Zápasy, nebo od 16:00 na stránkách Ticketportalu (ve svém uživatelském účtu) a to do 10. dubna 16:00, poté budou nevyužita místa uvolněna do prodeje. Stadion bude otevřen hodinu před utkáním.

Permamentkáři budou mít přednastavenou rezervaci zdarma, ale v případě, že budou chtít přispět na Nadační fond Slavie, mohou si vybrat částku dle uvedených možnosti.

Volný prodej

Pro vstup na utkání se každý fanoušek musí prokázat platnou vstupenkou. Vstupenky je možné zakoupit ve volném prodeji od 2. dubna od 14:00 v aplikaci Slavia (v sekci Vstupenky – Prodej - Zápasy) a od 16:00 na stránkách Ticketportalu v události. Vstupenku na utkání lze také zakoupit na pokladnách stadionu v Edenu v rámci otevírací doby a v den zápasu. Cena vstupenky je volitelná, výši částky, za kterou si chcete koupit lístek, si zvolíte při nákupu pod záložkou slevy, a to 50, 100, 200, nebo 500 Kč. Na nákup lístku nelze uplatnit žádné další slevy. Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku (hometicket) v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

Děti do 14 let mají vstup zdarma, každý fanoušek se musí prokázat u vstupu vstupenkou, při nákupu tedy v košíku zaklikněte dětskou slevu.

Výtěžek z prodeje pro Jáchyma

Výtěžek ze vstupného daruje klub na podporu Nadačního fondu Slavie a to konkrétně na neurorehabilitační program pro šestiletého Jáchyma, který bude na zápase osobně přítomen. Jáchym trpí dětskou mozkovou obranou, středně těžkou mentální retardací a epilepsií, nákladná léčba by umožnila Jáchymovi v terapiích pokračovat a pomoci mu postavit se na nohy.

Možnost přispět bez nákupu vstupenky
Pokud chcete podpořit sbírku a víte, že nemůžete na zápas přijít osobně, využijte prosím možnost přispět na konto Nadačního fondu Slavie. Přispět můžete zasláním peněz na účet č. 123-9937850267/0100 libovolnou částkou, do poznámky prosím napište - Pomoc Jáchymovi.

Soutěž o vstupenky

Každý týden proběhne losování ze všech prodaných vstupenek o 10 ks běžných vstupenek na utkání nadstavby A-týmu mužů. Po ukončení prodeje proběhne další velké slosování ze všech fanoušků, kteří mají zakoupenou vstupenku a navštíví utkání žen o 2 VIP vstupenky na vybrané utkání nadstavby A-týmu mužů.

  • Losování ze zakoupených vstupenek za období 2. 4. – 7. 4.
  • Losování ze zakoupených vstupenek za období 8. 4. – 14. 4.
  • Losování ze zakoupených vstupenek za období 15. 4. – 21. 4.
  • Losování ze všech zakoupených vstupenek, kteří se zůčastní utkání o 2 VIP vstupenky

Slávistky ze čtrnácti zápasů základní části ani jednou neprohrály a před nadstavbou mají v tabulce sedmibodový náskok před svými městskými rivalkami ze Sparty. Poslední krok k mistrovskému titulu tak mohou udělat v derby 27. dubna, od 15:00, ve Fortuna Areně. Přijďte je podpořit.


Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články