Pět slávistů v nominaci reprezentace!

PRAHA - Slavia má opět velmi silné zastoupení v národním týmu České republiky, který bojuje o postup na mistrovství světa do Ruska. Také v českém týmu U21 bude mít Slavia své hráče.
Trenér Karel Jarolím nominoval k přípravnému utkání s Litvou a kvalifikačnímu zápasu se San Marinem brankáře Jiřího Pavlenku, ze záložní řady si vybral Jana Sýkoru, Jaromíra Zmrhala a Antonína Baráka, pátým nominovaným je pak kanonýr a prozatímní nejlepší střelec české ligy Milan Škoda. Mezi náhradníky je pak střelec rozhodujícího gólu ze zápasu s Plzní Michal Frydrych, u kterého vyšetření prokázala, že jeho zranění není vážné.

První utkání s Litvou je naplánováno na středu 22. 3. od 18:00 v Ústí nad Labem. Zápas v rámci kvalifikace na MS 2018 se odehraje v San Marinu v neděli 26. 3. od 18:00.

Svou nominaci oznámil také trenér českého týmu U21 Vítězslav Lavička, který vybíral hráče k přípravným utkáním s Polskem a Slovenskem. Do nominace se dostal stoper Michael Lüftner, ve výběru je také Tomáš Souček, který momentálně hostuje v Liberci.

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

včera
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

včera
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

před 3 dny
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články