Zápas Vysoké Mýto - Slavia

1:2
(0:1)
přát., so 9.7.2016, Ústí nad Orlicí
přát., so 9.7.2016, Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto - Slavia
Do vedení se Slavia dostala v prvním poločase po gólu Pavla Buchy, kterého našel pěknou přihrávkou za obranu Marcel Čermák. Soupeři se podařilo vyrovnat v druhém poločase střelou z hranice velkého vápna. Rozhodující branka zápasu přišla v poslední minutě utkání, kdy po rychlém brejku a přihrávce Antonia Lauricelly skóroval Jan Vejvar.
1:2

Sestavy

Slavia

Toman (46. Přibyl) – Pek, Stropek (46. Žežulka), Vyskočil (58. Mareš), Pardubský – Krejdl (58. M. Lauricella, 81. Beňo), Beňo (68. A. Lauricella), Čermák (77. Kovařík), Bucha, Havrda (46. Vejvar) – Novák (46. Semrád, 85. Novák)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 81. soupeř - 33. Bucha, 90. Vejvar

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

včera
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

včera
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

před 3 dny
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články