Zápas Slavia - Lech Poznaň

0:0
přát., st 8.2.2017, UMT Eden
přát., st 8.2.2017, UMT Eden
Slavia - Lech Poznaň
Utkání s Lechem Poznaň nebylo pro přihlížející diváky příliš atraktivní. Odehrávalo se především ve středu pole a příliš brankových příležitostí nenabídlo. V prvním poločase měl nadějnou příležitost David Zoubek, který jen těsně nedosáhl na přízemní centr Marcela Čermáka. Další šanci měl po přihrávce Pavla Vávry Marco Lauricella, ale jeho zakončení v poslední chvíli zablokoval bránicí hráč.

Druhý poločas nabídl opět vyrovnaný zápas s bojem o každý míč a většina akcí však selhávala na nepřesnosti přihrávek. Přítomní diváci tak v utkání branku neviděli.
0:0

Sestavy

Slavia

Lisa - Prošek, Kodr, Jakab, Schulz - Zoubek, A. Lauricella (70- Přibyl), Kocourek, Čermák - M. Lauricella, Vávra

Detaily utkání

Aktuálně

Juniorka: Tři body z Vysočiny

20.5.2018
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Juniorka: Sešívaní podlehli Českým Budějovicím

14.5.2018
V předposledním zápase Juniorské ligy se Slavia utkala na Xaverově s Českými Budějovicemi. Už od 6. minuty sešívaní vedli díky trefě Pavla Buchy, hosté ale vývoj utkání otočili a zvítězili 2:1.

Juniorka: Jediný gól rozhodl o výhře Třince

7.5.2018
Juniorka Slavie přivítala na Xaverově Třinec. Sešívaní chtěli odčinit prohru na půdě Brna. Utkání s Třincem rozhodla jediná trefa z přímého kopu, kterou vstřelil hostující Ižvolt.

Další články