SK Slavia Praha - fotbal mládež

Občanské sdružení SK Slavia Praha – fotbal mládež bylo založeno v roce 2009 a jeho hlavní náplní je výchova talentovaných fotbalistů pro nejstarší fotbalový klub v České republice SK Slavia Praha. Na jeho hřištích trénuje trvale 15 mládežnických mužstev, které se intenzivně připravují na působení ve vrcholovém sportu. Mládežnická mužstva jsou rozdělena do 3 kategorií (dorost U19 - U16, žáci U15 – U11 a přípravky U10 – U5). 

Akce slávistické mládeže:

Bican Cup – nejprestižnější mezinárodní turnaj ve střední Evropě věkové kategorie U17 pořádaný každoročně v prosinci. V roce 2012 proběhl jubilejní 30. ročník turnaje.

Fair Play Cup – mezinárodní halový turnaj věkové kategorie U11, který je pořádán spolu s Bican Cupem.

All Stars Cup – prestižní mezinárodní turnaj věkové kategorie U16 pořádaný společně s agenturou All Stars Team a Městskou částí Praha 10

Premier Cup – v roce 2012 proběhl premiérový ročník turnaje. Pozvání přijal tým anglické Premier League – Everton FC.

Slávistka Cup – turnaj fotbalistek do 10 let pořádaný každý rok v květnu.

Nábory

Nábory dětí do týmů přípravek a mladších žáků za účasti hráčů A týmu SK Slavia Praha probíhají vždy na jaře a na podzim. Podzimní nábor proběhl 19. září. Nestihli jste nábor a chtěli byste přivést vaše dítě do Slavie? Kontaktujte šéftrenéra příslušné věkové kategorie, se kterým se domluvíte na dalším postupu. 

Chlapci
Slávistická školičkaFilip Jeřábek725 503 586
Šéftrenér přípravek
Jiří Janeček
734 760 683
Šéftrenér U11 - U15Petr Karoch603 535 357
Šéftrenér U16 - U19Miroslav Beránek

Dívky
Šeftrenérka přípravekJana Bělíková737 856 270
Mladší žákyně
Michaela Daněčková
777 400 422
Starší žákyněKristýna Svobodová720 587 414

Slávistická školička

Slavia nabízí pro malé děti projekt fotbalové školičky. Ta nabízí formou hry všeobecnou sportovní přípravu těm nejmenším budoucím fotbalistům. Letos se do projektu mohou přihlásit malí sportovci ročníků 2013 a 2014. Děti trénují jednou týdně, tréninky jsou zaměřeny na všeobecnou pohybovou průpravu, základní dovednosti, jako je hra s míčem, přelézání a podlézání překážek, sportovní hry. Kontaktní osobou pro projekt slávistické školičky je trenér Filip Jeřábek

Oddělení mládeže

Šéf mládežnické akademieMgr. Jiří Plíšek
Sekretář mládeže
Mgr. Martin Hladík
EkonomkaIng. Alena Dubská
Šéftrenér dorostuMiroslav Beránek
Šéftrenér Sportovního centra mládeže (U16 - U19)Mgr. Milan Titěra
Šéftrenér Sportovního střediska mládeže (U11 - U15)Mgr. Petr Karoch
Šéftrenér přípravek (U6 - U10)Jiří Janeček
Sekretář přípravekMichal Novák, DiS.
Koordinátor XaverovZdeněk Blažek
Kustod U21-U16Jaroslav Fousek
Kustod U15-U6Petr Brojo

Sekretář mládeže Mgr. Martin Hladík
Telefon: 731 427 472
Email: martin.hladik@slavia.cz

Telefon: 271 733 402
Fax: 233 081 763
E-mail: mladez@slavia.cz

Fotbalové centrum mládeže

Fotbalové centrum mládeže (FCM) – zázemí pro mládežnické celky Slavie se nachází v areálu v Edenu mezi atletickým stadionem a tréninkovými hřišti fotbalistů a pozemních hokejistů. Ve dvoupatrové budově najdou zázemí všechny mládežnické týmy od nejmenších přípravek až po U17 (slávisté U18 a U19 hrají v areálu Na Chvalech v Horních Počernicích). Druhé patro objektu je vyhrazeno ženskému fotbalu a šatnám pro hostující týmy. V přízemí objektu se nachází zázemí pro technické pracovníky (trávníkáři, údržba hřišť a podobně). Sídlí zde i sekretariát a trenéři mládeže.

Dvě přístupová schodiště zdobí velkoplošné fotografie legendárních hráčů novodobé historie Slavie Martina Vaniaka a Vladimíra Šmicera. Ty tvoří zároveň bezpečnostní prvek schodiště.

Nový objekt byl slavnostně otevřen 3. listopadu 2011, symbolický klíč předal prezident a majitel Slavie Aleš Řebíček mládežnickým reprezentantům Janu Proskovi a Stefanu Simičovi. Na přípravě centra se podílel tým technického oddělení Slavie (organizačně-provozní ředitel Jiří Trepeš, jeho zástupce Jiří Nerad), Josef Mixa (generální ředitel společnosti Phoenix-Zeppelin, která je investorem a dodavatelem stavby), Jan Blecha (ředitel půjčoven Phoenix-Zeppelin), Petr Pína (ředitel občanského sdružení SK Slavia Praha – majitele pozemku), a zástupci firmy Koma Modular Construction Vizovice (výrobce celého modulu).
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz