Články

Slavia on-line

30.9.2004
Střetnutí Slavia – Slovácko on-line na www.slavia.cz.

„Poločas“ i doprava zadarmo

30.9.2004
Nenechte si ujít tradiční slávistický program s plakátem Martina Zbončáka.

Bude to těžké, ale vyhrajeme, věří slávisté

30.9.2004
Nic jednoduchého nečeká Slavii v sobotním večerním utkání proti Slovácku. Vědí to i naši fotbalisté. „Na ten zápas se připravujeme celý týden. Soupeř má kvalitní mužstvo, chce se zachránit,“ říká levý záložník Martin Zbončák. Také Jiří Rychlík zná sílu protivníka. „Uherské Hradiště má dobrou ofenzivu, chtějí hrát fotbal. Musíme si dát pozor na standardní situace a na útočníky Nezmara s Pospěchem,“ varuje Rychlík. „Z Příbrami znám taky Lukáše Jarolíma, to je výborný fotbalista,“ doplňuje krajní obránce.

Slávisté navštívili dětskou hematologii

30.9.2004
Po středečním dopoledním tréninku navštívila trojice slávistů ve složení Stanislav Vlček, Jiří Rychlík a Martin Latka Kliniku dětské hematologie a onkologie v pražské Fakultní nemocnici Motol. Stejně jako před necelým měsícem, kdy se do Motola vydali Lumír Sedláček a Miroslav Holeňák, i tentokrát si povídali s nemocnými dětmi, kterým přinesli podepsaný dres, plakáty a hráčské kartičky.

Pohárové utkání v Jihlavě se odkládá

30.9.2004
Původní termín utkání 3. kola Poháru ČMFS v Jihlavě se z 6. října o čtrnáct dní posouvá. Důvodem je zastoupení slávistů v juniorských výběrech v průběhu reprezentační pauzy. Zápas se tak bude hrát ve středu 20. října od 15:30 na hřišti našeho soupeře.

Setkání se slávisty ve ČTVRTEK

30.9.2004
Ve čtvrtek 14.10. pořádá fanklub besedu s fanoušky. Za A-tým se zúčastní kouč Csaplár a hráči Gedeon a Rychlík.

V osmém kole hostíme Slovácko

29.9.2004
O víkendu pokračuje česká nejvyšší soutěž osmým kolem. V něm na Strahově přivítáme Slovácko. Zápas se hraje v sobotu večer od 20:00. Soupeř letos vstoupil do ligy s dvanáctibodovým handicapem, z toho však již jedenáct bodů ukrojil a vrátil se zpět do hry. V minulém kole zvítězilo Slovácko v domácím prostředí nad Opavou 1:0, branku vstřelil Jan Nezmar.

Martin Latka v jednadvacítce

29.9.2004
Fotbalista Slavie Martin Latka, který v úterý oslavil dvacáté narozeniny, byl nominován trenérem Ladislavem Škorpilem do reprezentační jednadvacítky. Lvíčata čekají ve dnech 8. a 13. října zápasy proti Rumunsku a Arménii. Latka je pravidelným účastníkem srazů juniorského národního výběru, doposud v jeho dresu odehrál šest utkání, v nichž nastoupil na stoperu.

Mužstvo je bez zranění, pochvaluje si kouč

28.9.2004
Přestože byl v úterý státní svátek, slávisté volno neměli. Naopak, trenéři naordinovali hráčům dvoufázový trénink. „Je to běžná věc, ve fotbale se soboty a neděle nerozlišují, stejně tak svátky. Všichni jsme na to zvyklí,“ řekl asistent Luděk Klusáček. Čemu se fotbalisté věnovali? „Dopoledne jsme se zaměřili na intervalovou hru. V odpolední části jsme pak nacvičovali centry a výběr místa v šestnáctce,“ prozradil kouč.

Juniorka prohrála ve Strakonicích

26.9.2004
V osmém kole ČFL prohrála slávistická rezerva, v jejímž dresu nastoupilo několik fotbalistů A-mužstva, na hřišti Strakonic těsně 2:3. Branky Slavie vstřelili Vladimír Bálek a Pavel Fořt.

Audit projektu stadiónu v Edenu je hotov

26.9.2004
Audit projektu nového stadiónu Slavie v Edenu je dokončen. Výsledky studie, která zevrubně zkoumala proveditelnost projektu, jsou pozitivní. Prokázalo se, že návratnost vložené investice je 15 let, což je výrazně kratší doba, než je obvyklé. Nezávislou studii vypracovaly renomované nadnárodní společnosti Linklaters a Jones Lang LaSalle. „Vytvořili jsme si dobrou výchozí pozici pro další jednání o financování. Zainteresované instituce jsou velmi konzervativní a audit je pro ně klíčový dokument. Posun lze srovnat s vydáním stavebního povolení,“ řekl tiskový mluvčí Slavie Alexandr Kliment.

Další spravedlivá remíza, shodli se hráči

25.9.2004
Rozporuplné pocity měli slávisté po utkání sedmého kola první ligy na severu Čech. „S Jabloncem už asi jiné výsledky mít nebudeme,“ kroutil hlavou Radek Bejbl. „Alespoň že jsme si tu oproti předchozím zápasům vytvořili šance,“ řekl slávistický kapitán. „Byl to dobrý zápas, škoda, že jsme nepřidali druhý gól,“ prohlásil Adauto. „Odmakali jsme to dobře, ale remíza je asi spravedlivá,“ poznamenal Patrik Gedeon.

Porazit Jablonec? Ani na posedmé

25.9.2004
Ani na sedmý pokus nedokázala Slavia porazit Jablonec. V televizním zápase 7. ligového kola remizovala na severu Čech 1:1 a na vítězství proti svému soupeři si musí počkat minimálně do jara. Branky stříleli v první půli Tomáš Michálek, za hosty vyrovnával útočník Adauto.
Další stránky
123456>>