Juniorka nestačila na soupeře z Hradce | SK Slavia Praha

(0:2)
10. kolo, 16. 10. 2016, Xaverov
SK Slavia Praha - FC Hradec Králové
Branky: <b>Branky:</b> 25. Novák, 40. Pavel Černý
PRAHA/XAVEROV - Po víkendu volna se v dalším kole Juniorské ligy utkala Slavia s Hradcem Králové. Juniorka se snažila napravit nepříznivou bilanci, hosté z Hradce naopak přijeli do Prahy jako tým z čela tabulky.
Na úvodu zápasu byla aktivnější Slavia, která se více tlačila před branku soupeře. Velkou šanci na otevření skóre připravil Lukáš Veselý pro Lukáše Železníka, druhý jmenovaný však svou střelu z hranice vápna poslal nad branku.

Do vedení se jako první však dostali hosté z Hradce Králové. Ve 25. minutě se dostal ke střele z vápna Pavel Černý, jeho pokus brankář Josef Řehák ještě stihl vyrazit, dobíhající David Novák již neměl problém dorazit míč do odkryté branky. Druhý gól přidal Hradec ve 40. minutě, obrana Slavie ztratila míč při rozehrávce, Filip Zorvan předložil míč před prázdnou branku Pavlovi Černému, který zvýšil vedení na 2:0 pro Hradec Králové.

Druhý poločas nebyl pro oko přítomného diváka příliš pohledný, hra se odehrávala především ve středu hřiště. Do jediné velké šance druhého poločasu se dostal v závěru zápasu Mick van Buren, ale i on však nedokázal prostřelit hradeckého brankáře Dundu. Juniorka tak podlehla na domácí půdě Hradci Králové 0:2

V příštím zápase Juniorské ligy nastoupí Slavia v neděli 23. 10. v Třinci.