HALFTIME, nový slávistický magazín!

Stejnojmenný týdeník vycházel už ve 20. letech 20. století. Takřka po sto letech se kus sešívané historie vrací! S unikátním obsahem i exkluzivními fotografiemi, které jinde nenajdete.

Na co se těšit v prvním vydání?

  • Zpověď Jindřicha Trpišovského, který se ohlíží za historickou sezonou 2019/20, která skončila jubilejním 20. titulem pro Slavii.
  • Představení mladých pušek Abdallaha Simy a Davida Zimy.
  • Tomáš Souček a Vladimír Coufal vysvětlí v exkluzivním dvojrozhovoru, jak si fanoušci West Hamu zamilovali Slavii.
  • Jiří Bílek prozradí, jaké to je oscilovat mezi třemi světy. Hráčským, trenérským a manažerským.
  • Peter Olayinka pozval redaktory magazínu HALFTIME do svého žižkovského bytu. Těšte se na výjimečné fotografie i životní příběh nigerijského kanonýra.

Na 80 stránkách pilotního čísla toho na vás čeká mnohem více! V roce 2021 vyjdou ještě další čtyři vydání. V prodeji bude nový HALFTIME ve slávistickém fanshopu, kde ho budete moci získat i za zvýhodněnou cenu pro permanentkáře! HALFTIME se bude prodávat za 92 korun. Pokud si budete chtít objednat roční předplatné čítající celkem pět čísel - nulté vydání plus čtyři další čísla - vyjde vás pět čísel na 345 Kč. Permanentkáři si svůj HALFTIME za zvýhodněnou cenu 69 Kč můžou pořídit ve fanshopu.

V prodeji ve Fanshopu

Magazín HALFTIME lze zakoupit od úterý 12. ledna ve fanshopu, a to konkrétně přes e-shop. Vzhledem k aktuálním opatřením ohledně Covid-19 je možné udělat objednávku pouze online. Magazín si můžete nechat zaslat na svou adresu, nebo si ho můžete vyzvednout na prodejně v Edenu, kde každý den fungují výdejní dveře s otevírací dobou 10-16 hodin.

Předplaťte si HALFTIME na celý rok

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na  tomto webu!