HALFTIME, třetí číslo slávistického magazínu!

Ve čtvrtek 15. července vyšlo třetí číslo magazínu HALFTIME! A i tentokrát vás čeká zajímavé čtení. Pokud jste si magazín dosud nepředplatili, můžete tak udělat nyní a dodatečně si objednat i čísla předchozí! Více o možnostech objednání a obsahu třetího čísla naleznete níže! 

Pokud vyhlížíte další díl, pak čtvrté číslo vychází 30. září.

Na co se těšit ve třetím vydání?

Výjimečná sezona 2020/21, která po 78 letech zajistila Slavii zisk mistrovského hattricku, zrodila nové hrdiny. Třeba Lukáše Provoda... Nejlepší hráč ligového ročníku nás pozval k sobě domů, vyprávěl o svých začátcích, vášni pro hru na klavír i zničujícím zranění, které ho připravilo o účast na EURU.

Zlatý hattrick jsme zasadili do historického kontextu, sepsali jsme pohádkový příběh o jednom derby a poprosili Stanislava Tecla, jednoho z nejdéle sloužících slávistů, aby nám představil obyvatele mistrovské kabiny.

Jak se zrodil přestup Alexandera Baha a jak Slavia po Evropě hledá možné zahraniční posily? Vezmeme vás za oponu odvětví, o kterém se nemluví. Za oponu sešívaného skautingu.

Milan Škoda, legendární útočník a bývalý kapitán, prozradí, jak ho zocelilo turecké angažmá.

To vše a řada dalších exkluzivních materiálů na vás čeká v novém čísle magazínu HALFTIME.

Prodej ve Fanshopu

Třetí díl magazínu HALFTIME lze zakoupit od čtvrtka 15. července ve fanshopu, a to přes  e-shop nebo v kamenné prodejně v Edenu.

Prodej v Knihách Dobrovský

Magazín je také možné zakoupit na e-shopu Knihy Dobrovský.

Předplaťte si HALFTIME na celý rok

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na  tomto webu!