HALFTIME, druhé číslo slávistického magazínu!

Již ve čtvrtek 15. dubna můžete těšit na druhé číslo magazínu HALFTIME a i tentokrát můžete očekávat zajímavé čtení. Pokud jste si magazín dosud nepředplatili, můžete tak udělat nyní a dodatečně si objednat i první číslo! Více o možnostech objednání a o obsahu druhého čísla naleznete níže!

Na co se těšit ve druhém vydání?

Ve Skotsku jsme si povídali s příbuznou legendárního trenéra Johna Williama Maddena. V Africe jsme pátrali po fotbalových začátcích Abdallaha Simy, spojili jsme se s jeho senegalským trenérem i spoluhráči. Byli jsme u toho, když náš klub vyřadil z Evropské ligy anglický Leicester.

Do Walesu odletěl s národním týmem náš klubový fotograf a kameraman, ze svého moskevského mrakodrapu si s námi povídal Alex Král. A nesmíme zapomenout ani na slovenskou hvězdu našich žen Dianu Bartovičovou.

To vše a řada dalších exkluzivních materiálů na vás čeká v novém čísle magazínu HALFTIME.

Prodej ve Fanshopu

Druhý díl magazínu HALFTIME lze zakoupit od čtvrtka 15. dubna ve fanshopu, a to konkrétně přes e-shop. Vzhledem k aktuálním opatřením ohledně Covid-19 je možné udělat objednávku pouze online. Magazín si můžete nechat zaslat na svou adresu, nebo si ho můžete vyzvednout na prodejně v Edenu, kde každý den fungují výdejní dveře s otevírací dobou 10-16 hodin.

Prodej v Knihách Dobrovský

Magazín je také možné zakoupit na e-shopu Knihy Dobrovský.

Předplaťte si HALFTIME na celý rok

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na  tomto webu!