Mládež | SK Slavia Praha
Více

Mládež

Dorostenky Slavie zahájily přípravu s novým realizačním týmem

18. 7. 2024
Mladé fotbalistky Slavie a úřadující držitelky doublu čeká začátek přípravy pod vedením nového realizačního týmu. Mladé slávistky mají před sebou nabitý program zahrnující soustředění ve Vysokém Mýtu, účast na prestižním turnaji v Maďarsku a tři přípravná utkání.

U17 zahájí přípravu na sezonu v pondělí 15. července

14. 7. 2024
V polovině července odstartují přípravu na nový ročník také mladší dorostenci. Realizační tým pod vedením Milana Titěry svolá své svěřence 15. července. Poté čeká slávisty soustředění v Nymburce i Memoriál Františka Harašty. První ligové utkání je na programu 10. srpna v Liberci.

U19 zahájí přípravu 15. července i s novými tvářemi

11. 7. 2024
Nejstarší dorostenecká kategorie zahájí přípravu v pondělí 15. července. Slávisté se sejdou pod vedením nového hlavního trenéra Jaroslava Machače. Mládežníky čeká soustředění v Písku, přátelská utkání i mezinárodní turnaj. Do ligového ročníku pak vstoupí 10. srpna proti Liberci.

Akademie posiluje na vedoucích pozicích. Přichází Mareček a Kalus

2. 7. 2024
Mládežnická akademie posiluje. Na pozici šéftrenéra brankařů přichází Vojtěch Mareček. Kondici bude mít v akademii nově na starosti Jakub Kalus.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články