VIP vstupenky | SK Slavia Praha
Více

VIP vstupenky

JEDNORÁZOVÉ VIP VSTUPENKY

VIP vstupenky na ta nejlepší místa na slávistickém stadionu s výborným pohoštěním vybírejte právě teď ve variantách Gól Klub a Legenda Klub.

Gól Klub - 322 sedadel

Místo v této zóně vám automaticky zaručí přístup do Klubového patra. Catering v této kategorii obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny.

Aktuálně nabízíme roční členství v Gól Klubu od 1. 7. do 30. 6. 2025. Kromě standardního přístupu do klubového patra vlastním vstupem, prvotřídního výhledu na hřiště a exkluzivního občerstvení získáte i permanentku do Slavia Museum a Stadium Tour a také přednostní právo na nákup vstupenek na ostatní akce ve Fortuna Areně, jako jsou koncerty a zápasy reprezentace. Vedle ligových zápasů, které jsou v balíčku zahrnuty, nabízíme i možnost přikoupit si vstupy na zápasy evropských pohárů. Podrobné informace najdete zde.

Legenda Klub - 138 sedadel

Catering v této kategorii obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.

eToro Lounge – 60 sedadel

VIP prostor lze pronajmout pouze kompletně pro jednu skupinu. K dispozici je 60 sedadel přímo před eToro Lounge a catering. Samostatný vstup z ulice Vladivostocká mimo hlavní vstup na stadion.

Na vybraná utkání, na která není eToro Lounge rezervován pro jednu skupinu, lze zakoupit jednotlivá místa bez cateringu v události zápasu v aplikaci SLAVIA nebo na webu Ticketportalu.

Jak koupit VIP?

Pokud budete mít zájem o VIP vstupenky (Gól Klub, Legenda Klub a eToro Lounge), neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na hospitality@slavia.cz.

VIP BOXY

Chcete si užít fotbal či koncerty na té nejvyšší úrovni? Chcete se ukázat před obchodními partnery, oslovit je, ohromit, nadchnout, ocenit a kdykoliv mít k dispozici výjimečný prostor s fascinující živou kulisou?

Chcete být přímo u toho, a přesto mít soukromí? Fortuna Arena nabízí celkem 41 VIP Boxů, odkud můžete se svými hosty sledovat všechny výkony z jedinečné perspektivy a s prvotřídním servisem.

Co na vás čeká ve VIP BOXU?

 • Vyhnete se davům a projdete VIP recepcí
 • Usadíte se v boxu, který standardně pojme 10-12 osob
 • Vše můžete sledovat i z privátní terasy s exkluzivním výhledem
 • K dispozici máte i pohodlná polstrovaná sedadla před svým boxem
 • Samozřejmostí je LCD televize
 • Čeká na vás catering přesně podle vašich představ
 • Dokup dalších míst v boxu nad jeho kapacitu pouze za cenu cateringu
 • Při dlouhodobém pronájmu vlastní parkovací místo
 • Při dlouhodobém pronájmu možnost využití i mimo akce na obchodní jednání, setkání s přáteli anebo školení
 • Přednostní právo na nákup vstupenek na akce konané ve Fortuna Areně jako jsou koncerty a zápasy reprezentace
 • V ceně permanentní vstupenka do Slavia Museum a Stadium Tour

Pokud máte zájem o bližší informace ohledně VIP míst a VIP boxů, kontaktujte nás prosím na hospitality@slavia.cz.