VIP vstupenky | SK Slavia Praha
Více

VIP vstupenky

JEDNORÁZOVÉ VIP VSTUPENKY

VIP vstupenky na ta nejlepší místa na slávistickém stadionu s výborným pohoštěním vybírejte právě teď ve variantách Gól Klub a Legenda Klub.

Gól Klub - 322 sedadel

Místo v této zóně vám automaticky zaručí přístup do Klubového patra. Catering v této kategorii obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny.

Legenda Klub - 138 sedadel

Catering v této kategorii obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.

eToro Lounge – 100 sedadel

VIP prostor lze pronajmout i kompletně pro 1 skupinu. Ve vnitřních prostorách usazení u stolů s obsluhou a zánášeným cateringem, nealkoholické nápoje, pivo a víno v ceně vstupenky. K dispozici je 60 sedadel přímo před eToro Lounge a 40 sedadel v sektorech 201 a 202 v centrální části Tribuny J.W. Maddena. Samostatný vstup z ulice Vladivostocká mimo hlavní vstup na stadion.

Prohlédněte si

Jak koupit VIP?

Pokud budete mít zájem o VIP vstupenky (Gól Klub, Legenda Klub a eToro Lounge), neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na hospitality@slavia.cz.