Slavia je v kontaktu s fanoušky | SK Slavia Praha
Více

Slavia je v kontaktu s fanoušky

Pro Slavii jsou fanoušci na prvním místě, proto si velice vážíme spolupráce s fanouškovskými organizacemi, které pomáhají jak s atmosférou na stadionech, ale i s mimozápasovými aktivitami okolo Slavie. A jaké že fanouškovské organizace okolo Slavie jsou?

Fanouškovské organizace

Tribuna Sever

Tisíce lidí fandících na severní tribuně jsou neoddělitelnou součástí zápasů Slavie v Edenu, ale co všechno je za tím? Organizace výjezdů, tvorba choreografií, chytlavé chorály, ale také vlastní módní kolekce v TS Storu. Za tím vším stojí aktivní lidé z Tribuny Sever. Pokud vás to zajímá, doporučujeme se zúčastnit tvorby choreografie.

Více z aktivit Tribuny Sever najdete na jejich facebookové stránce.

Odbor přátel

Sdružuje jak aktivní fanoušky ze severní tribuny, tak i fanoušky z ostatních tribun. Kromě účastí na fotbalových zápasech přispívají i různými vzdělávacími, společenskými a podporujícími aktivitami. Např. Mikulášská besídka na stadionu, Univerzita Slavia, slávistické procházky po Praze, opečovávání hrobů slavných slávistů, organizace výjezdů na zápasy, besedy s hráči a další.

Více o Odboru přátel na jejich webových stránkách.

Fanklub

Fanklub je nejmladší fanouškovskou organizací okolo Slavie, často pořádá výjezdy na venkovní zápasy.

Více o Fanklubu na jejich webových stránkách.

Slávistický SLO

Komunikaci s fanoušky má ve Slavii na starosti Supporter Liaison Officer (zkráceně SLO), neboli kontaktní osoba pro fanoušky. Tím je Martin Benda a kontaktovat jej můžete osobně na stadionu, na emailu, na Facebooku nebo na Twitteru.

SLO komunikuje jak s jedinci přímo na stadionu, tak dlouhodobě i s výše zmíněnými organizacemi. Je také v kontaktu se zástupci soupeře a tak může přímo na stadionu řešit neočekávatelné situace. Neváhejte jej kontaktovat v případě, že máte nějaký dotaz nebo připomínku.

SLO kontakty

Emailový kontakt

Facebook skupina

Twitter stránka