Ženy | SK Slavia Praha
Více

Ženy

Slávistky porazily dorost Viktorie Žižkov

19. 2. 2024
Fotbalistky Slavie si udržely vítěznou formu i ve druhém přípravném zápase. Po úspěšném utkání s polskými Katowicemi se tentokrát postavily proti dorostencům Viktorie Žižkov U16 a opět zvítězily!

V sobotu proti dorostu Viktorie Žižkov

16. 2. 2024
Fotbalistky Slavie čeká před reprezentační pauzou druhé a zároveň poslední přátelské utkání zimní přípravy. Na umělé trávě v Edenu se postaví proti dorostu Viktorie Žižkov U16. Výkop zápasu je naplánován od 13 hodin.

Sedmdesáté páté narozeniny Slávky Vošické a Oliny Pelikánové

13. 2. 2024
Historie ženského fotbalu na Slavii se začala psát v roce 1966, kdy tým poprvé triumfoval na turnaji O Perníkové srdce. Mezi průkopnice ženského fotbalu na Slavii patří dlouholetá kapitánka týmu Slávka Vošická a Olina Pelikánová, které nedávno oslavily 75. narozeniny.

Výhra v přípravě. Proti Katowicím rozhodla Xiao a Szewieczková

11. 2. 2024
Fotbalistky Slavie úspěšně zahájily zimní přípravu, když na domácím hřišti v Edenu porazily polské Katowice 2:1. Gólově se prosadily Michelle Xiao a Tereza Szewieczková. Návrat do červenobílých barev zažila po čtyřech letech Kateřina Svitková.

V přípravě proti polským Katowicím

8. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti ve skupinové fázi Ligy mistryň připravují na jarní část sezony a první přátelské utkání proti Katowicím. Druhý tým polské ligy se postaví našim fotbalistkám v neděli 11. února od 13:00 na umělé trávě vedle stadionu v Edenu.

Další články