HALFTIME číslo ČTRNÁCT! | SK Slavia Praha
Více

HALFTIME číslo ČTRNÁCT!

Čtrnácté číslo slávistického magazínu HALFTIME a první číslo roku 2024 je tady! V prodeji bude od 28. února, je tedy nejvyšší čas obnovit předplatné, pokud jste tak ještě neučinili!

HALFTIME OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Na send.cz je možné zvolit i dárkový voucher ve slávistickém designu. Jak na to? Klikněte na: získat dárkový certifikát a dole na stránce pak na hotový certifikát od vydavatele s možností dopsání vlastního textu.

Na co se můžete v novém vydání těšit?

Na exkluzivní výpravu do mysli, duše a motivace Pavla Tykače, nového majitele Slavie. Obyčejného kluka z Čelákovic, který se prodral životem na vrchol byznysu. Ale největší haló je kolem něj až v posledních týdnech...

„Svět se mi změnil. Taxikáři, číšníci v restauracích nebo lidé na ulici. Všichni koukají, zastaví mě a mají potřebu si povídat o fotbale. Někdy zase jen projdou, usmějí se a ukážou palec nahoru,“ vypráví pro HALFTIME Pavel Tykač pohodlně usazen v křesle ve své kanceláři v centru Prahy.

Připravili jsme pro vás největší rozhovor, který hvězda Slavie a Libérie Oscar v Česku kdy poskytla. Je o mamince, která ho nikdy neviděl hrát, domovině, kde je za boha, i charakteru, který o vás řekne víc než nablýskané auto. Velké díky Micku van Burenovi, který si poprvé v životě vyzkoušel novinářskou roli, stydlivého playmakera dokázal otevřít.

Vydáme se na místa, kde vyrůstal Jindřich Trpišovský, provede nás jeho tatínek. Jaký byl JT student, jaký je otec? Dozvíte se.

Společně oslavíme návrat královny, Kateřina Svitková je zpět na místě činu. A touží přidat další kapitolu svého už tak geniálního fotbalového příběhu.

Zavzpomínáme na Sevillu, od superpostupu přes nejúspěšnější tým Evropské ligy uplynulo pět let. Zahrajeme si v českém prostředí nedoceněný sport, který ale ve světě budí šílenství. A budeme se se dvěma průvodci toulat malebnými uličkami Lagosu. A podruhé za čtrnáct vydání vkládáme do magazínu jedinečný plakát…

Ať se nový HALFTIME líbí, slávisti. A děkujeme, že jste s námi!


Prodej ve Fanshopu

Nový díl magazínu HALFTIME lze zakoupit ve fanshopu, a to přes e-shop nebo v kamenné prodejně v Edenu.

Čtěte HALFTIME online

Novinkou nejen pro čtenáře ze zahraničí je možnost přečíst si HALFTIME ONLINE skrz digiport.cz a jejich aplikaci MEDIATÉKA. Aktuální číslo stojí 89 korun, roční předplatné čítající čtyři vydání pak 333 Kč. Jako bonus získáte i přístup ke kompletnímu archivu předchozích vydání.

Prodej v Knihách Dobrovský

Magazín je také možné zakoupit na e-shopu Knihy Dobrovský.

Předplaťte si HALFTIME

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na tomto webu!