HALFTIME číslo DVANÁCT! | SK Slavia Praha
Více

HALFTIME číslo DVANÁCT!

Dvanácté číslo slávistického magazínu HALFTIME je tady. Věnováno jest Josefu Bicanovi. Z úcty, symboliky, 25. září by oslavil 110. narozeniny. Prostřednictvím exkluzivní zpovědi i návštěvy u něj doma proniknete do světa hráče, který je u sešívaných fanoušků extrémně v kursu. Do světa Igoha Ogbua!

HALFTIME OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Na send.cz je možné zvolit i dárkový voucher ve slávistickém designu. Jak na to? Klikněte na: získat dárkový certifikát a dole na stránce pak na hotový certifikát od vydavatele s možností dopsání vlastního textu.

Na co se můžete v novém vydání těšit?

Do života Josefa Bicana, nejlepšího kanonýra historie fotbalu, se vrátíme prostřednictvím vzpomínek jeho nejbližších.

Promluví mladší bratr Vilém, spoluhráč a později světově uznávaný trenér Rudolf Vytlačil, legenda Rapidu Vídeň Franz Binder a jeho syn, vicemistr světa z roku 1962 Josef Kadraba, Antonín Panenka, člen Klubu ligových kanonýrů a mistr Evropy z roku 1976, i Jan Andrejkovič, který Bicana poznal jako spoluhráče i trenéra. Společně s Janem Lálou je posledním žijícím slávistou, který „Pepiho“ zažil přímo na hřišti.

Sepsali jsme pro vás rovněž výběr známých i neznámých zajímavostí z Bicanova života. Společně vyrazíme na houby i do vesmíru, pojíme pražskou šunku, probereme kopačky i derby. Pavel Kuka vás vezme na osobní setkání i první Bican Cup.

Igoh Ogbu o sobě promluví sám. Otevřel nám dveře do svého bytu i nitra. Vstoupili jsme do světa, kde si radost třese rukou s bolestí. Mezi vděkem a výčitkami je jen málo znatelná hranice a jídlo ani židle u stolu nejsou samozřejmost. Světa, kde je všem a všemu nadřazený Bůh, ale vládu nad početnou rodinou drží pevně v rukou otec rodiny. Do doby, než zemře. Světa, který je černý i bílý. Krásný i zanechávající jizvy. Ale je třeba si ho maximálně užít, protože zítřek nemá nikdo slíbený.

Těšit se můžete i na reportáž z Ogbuova pražského bytu, kde nigerijský válečník našel s přítelkyní Charitine útočiště. Oázu klidu, jak svůj příbytek stoper Slavie nazývá. Znít bude Lil Wayne i verše z Bible, pít se bude pomerančový džus a ze šatní skříně bude tažen dres legendy Chicaga Bulls Scottieho Pippena.

Tomáš Souček, Vladimír Coufal a Antonín Barák zažili den, kdy Eden ctil černou a zelenou barvu. Povypráví vám o tom.

V zářijovém čísle slávistického magazínu HALFTIME toho na vás ale čeká mnohem víc, třeba exkluzivní zpověď manželky Lukáše Masopusta nebo zevrubná rekapitulace extrémně náročných příprav finále Evropské konferenční ligy, které v Edenu proběhlo 7. června. Jakou formou? Prostřednictvím dojmů přímých aktérů, zaměstnanců Slavie a Eden Areny.

Celý proces prožijete od úspěšné kandidatury, přes rok trvající přípravy až po finálový souboj o trofej mezi West Hamem a Fiorentinou. „Slavia dokázala extrémně náročné požadavky naplnit bezezbytku,“ smekne Yoann Gallet, šéf projektu za UEFA.

Prodej ve Fanshopu

Nový díl magazínu HALFTIME lze zakoupit ve fanshopu, a to přes e-shop nebo v kamenné prodejně v Edenu.

Čtěte HALFTIME online

Novinkou nejen pro čtenáře ze zahraničí je možnost přečíst si HALFTIME ONLINE skrz digiport.cz a jejich aplikaci MEDIATÉKA. Aktuální číslo stojí 89 korun, roční předplatné čítající čtyři vydání pak 333 Kč. Jako bonus získáte i přístup ke kompletnímu archivu předchozích vydání.

Prodej v Knihách Dobrovský

Magazín je také možné zakoupit na e-shopu Knihy Dobrovský.

Předplaťte si HALFTIME

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na tomto webu!