HALFTIME číslo PATNÁCT! | SK Slavia Praha
Více

HALFTIME číslo PATNÁCT!

Patnácté číslo slávistického magazínu HALFTIME, druhé v roce 2024, je tady! V prodeji od 7. května.

HALFTIME OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Na send.cz je možné zvolit i dárkový voucher ve slávistickém designu. Jak na to? Klikněte na: získat dárkový certifikát a dole na stránce pak na hotový certifikát od vydavatele s možností dopsání vlastního textu.

Na co se v druhém vydání roku 2024 můžete těšit?

Christos Zafeiris od sebe hodně žádá, ještě víc se od něj čeká. Společně projdeme jeho klikatou životní cestu. Navštívíme slavnou barcelonskou La Masii i akademie Chelsea a Leicesteru. Pobavíme se o ambicích, tlaku i touze bavit sebe i fanoušky.

Číslo 10 není samozřejmě jako číslo 3. Vybral jsem si ho, abych lidem ukázal, proč jsem desítka. Mám ji dobrovolně. Nic bych neměnil. Přál bych si víc bodů, věřte mi, opravdu strašně moc. Prožívám asi nejnáročnější období v kariéře, zranění mě zabrzdilo. Nezbývá než tvrdě pracovat. Být na lavičce mě netěší, samozřejmě chci hrát, ale nechodím kolem naštvaný, záleží mi, jak se ostatní mají, jsme tým a jdeme za společným cílem. V životě jsem byl nahoře, dole, znám to dobře, vím, jak s tím naložit,“ vypráví Christos Zafeiris.

Do autoservisu v norském Oslu zavoláme jeho tatínkovi, který zlatého chlapce nasvítí z jiného úhlu.

Vrátíme se v čase o 60 let nazpět. Proč? Abychom pochopili zásadní způsob, kterým Odbor přátel ovlivnil existenci a chod Slavie.

Jana Kolářová pohovoří, jak s manželem Ondřejem zvládají roli rodičů a zda se jí stýská po molech, která znamenala svět.

Přineseme i detailní profil nového asistenta Jindřicha Trpišovského, dcera Františka Pláničky v emotivní zpovědi přiblíží nejen boj legendárního brankáře s totalitními režimy.

Ať se nový HALFTIME líbí, slávisti. A děkujeme, že jste s námi!

Prodej ve Fanshopu

Nový díl magazínu HALFTIME lze zakoupit ve fanshopu, a to přes e-shop nebo v kamenné prodejně v Edenu.

Čtěte HALFTIME online

Novinkou nejen pro čtenáře ze zahraničí je možnost přečíst si HALFTIME ONLINE skrz digiport.cz a jejich aplikaci MEDIATÉKA. Aktuální číslo stojí 89 korun, roční předplatné čítající čtyři vydání pak 333 Kč. Jako bonus získáte i přístup ke kompletnímu archivu předchozích vydání.

Prodej v Knihách Dobrovský

Magazín je také možné zakoupit na e-shopu Knihy Dobrovský.

Předplaťte si HALFTIME

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na tomto webu!