Články | SK Slavia Praha
Více

Články

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Double MATCHDAY. Mezi Zlínem a Karvinou

20. 2. 2024
Dva daleké výjezdy přetavili slávisti v zisk čtyř bodů. Valentýnská dohrávka ve Zlíně skončila smírem, v Karviné už byl výběr Jindřicha Trpišovského stoprocentní. Kamery MATCHDAY tradičně cestovaly spolu s týmem.

Slavia z nařízení Policie ČR vrací plot do sektoru hostů

20. 2. 2024
Po roce fungování sektoru hostů ve Fortuna Areně bez plotu v jeho přední části klub, z nařízení Policie ČR, tento plot vrací zpět. Bez tohoto kroku Policie ČR odmítla vydat certifikaci Edenu jako stadionu způsobilého pro konání zápasů FORTUNA:LIGY.

Žáci a přípravky změřili síly se Žilinou, U19 porazila Almeríi

20. 2. 2024
Do Prahy na přátelská utkání žáků a přípravek zavítala slovenská Žilina. U19 porazila Almeríi a postoupila na Al Abtalu do vyřazovací fáze turnaje. Mladší dorostenci změřili síly se Slaskem Wroclaw. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Nenaleťte na podvodné vstupenky na derby!

20. 2. 2024
V souvislosti s blížícím se vyprodaným pohárovým derby jsme opět zaznamenali zvýšenou aktivitu překupníků a podvodníků nabízejících falešné nebo neplatné vstupenky. Kupujte lístky jen z oficiálních zdrojů, ať nenaletíte!

Slávistky porazily dorost Viktorie Žižkov

19. 2. 2024
Fotbalistky Slavie si udržely vítěznou formu i ve druhém přípravném zápase. Po úspěšném utkání s polskými Katowicemi se tentokrát postavily proti dorostencům Viktorie Žižkov U16 a opět zvítězily!

Dorostenky dominovaly v zápase s Lipskem, přípravky vyhrály s Vestcem

19. 2. 2024
Dorostenky Slavie se letos poprvé vydaly na mezinárodní přípravu, kde excelovaly v duelu s německým Lipskem, starší přípravky prohrály a mladší přípravky byly v zápase proti Vestci suverénní a vyhrály s velkým náskokem.

Pohárové #309derby je aktuálně vyprodáno

19. 2. 2024
Vstupenky na #309derby jsou v současné době vyprodány, do volného prodeje se mohou ještě uvolnit místa z permanentních vstupenek.

Pevná defenziva, produktivita. Pomohl Wallem

18. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře na hřišti Karviné o rychlých dvou gólech, tlaku po remíze se Zlínem, nábězích za Karvinskou defenzivu, úspěšné premiéře Malicka Dioufa i absenci Václava Jurečky.

Jsem vážně šťastný, zápas mě prověřil. A díky fanouškům

18. 2. 2024
Soutěžní debut z říše snů. Malick Diouf přispěl při své premiéře k vítězství nad Karvinou (3:0) gólem. Po povedené premiéře zamířil před kameru #SlaviaTV, aby povyprávěl o spontánní oslavě s hlavním koučem, skvělém Tijaniho pasu i prvním měsíci ve Slavii.

Co víc si přát... Úspěchu jsme obětovali vše

18. 2. 2024
Mojmír Chytil vstřelil proti Karviné (3:0) svůj sedmý gól v aktuálním ligovém ročníku, odpočet od úvodní branky zápasu zastavil na 67 vteřinách. S novináři kromě této kuriozity hovořil o premiérových trefách Malicka Dioufa, rozdílném pojetí posledních zápasů, absenci Václava Jurečky i nadcházejícím Euru.

Skalp Karviné. Dvě branky za 67 vteřin i gólový debut

18. 2. 2024
Sešívaní v rámci 21. kola FORTUNA:LIGY zvítězili v Karviné 3:0. Před početnou skupinou slávistických fanoušků po úvodní čtvrthodině překonal vlastního brankáře Memić. O minutu později přidal pojistku Mojmír Chytil, v závěru druhého dějství zpečetil při svém soutěžním debutu výhru El Hadji Malick Diouf.

ONLINE: Od 15:00 v Karviné

18. 2. 2024
Sešívaní hrají od 15:00 v Karviné 21. kolo FORTUNA:LIGY. Do sestavy se vrací Tomáš Holeš.