Akreditace pro média na domácí utkání SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Akreditace pro média na domácí utkání SK Slavia Praha

Chcete-li zažádat o novinářskou akreditaci na domácí utkání sešívaných, přečtěte si, prosím, následující informace o akreditačních modelech na jednotlivé soutěže.

Události

Událost
Event
Datum konání
Date
Místo
Place
Uzávěrka
Deadline
Vyber
Selection
Bohužel žádná událost s možností akreditace není k dispozici.

Jméno / Name
Příjmení / Surname
Email
Telefon / Phone
Redakce / Redaction
Typ akreditace /
type of accreditation

Evropské poháry a vybraná ligová utkání

Na utkání Slavie je nutné se kvůli zvýšenému zájmu a omezené kapacitě novinářských sektorů zvlášť akreditovat, a to nejpozději týden před utkáním (nebude-li stanoveno jinak) prostřednictvím online formuláře.

Domácí zápasy Slavie ve FORTUNA:LIZE lize v sezoně 2023/2024

SK Slavia Praha nevydává celosezonní klubové akreditace. SK Slavia Praha vydává před jednotlivými domácími zápasy pouze jednorázové akreditace (typ Píšící, TV/Radio, Foto).

Systém vydávání akreditací na zápasy Slavie

V současné době je nutné se předem akreditovat na všechna utkání.

U vchodu pro novináře dostane příslušný pracovník médií akreditaci od Slavie. S touto kartou se může pohybovat v prostorách vyhrazených pro média (press centrum, místnost pro fotografy, mix zóna, televizní lávka, plocha u hřiště – jen fotografové). Akreditační karty Slavie vydávají pracovníci tiskového oddělení (pokud není předem stanoveno jinak) nejdříve hodinu a půl před začátkem zápasu u vchodu pro novináře.

Píšící novináři mají svá místa na novinářské lávce ve 3. patře. Tato místa jsou opatřena stolky a zásuvkami. Televizní štáby a komentátoři mají svá místa na televizní lávce ve 4. patře stadionu.

Redakce s větším množstvím vydaných akreditačních karet FAČR (centrální redakce) mají na lávce pro píšící nárok pouze na dvě místa s pultíky na zápas, další potom po dohodě s tiskovým oddělením Slavie.

Pokud nejste držiteli akreditační karty FAČR, je třeba si o akreditaci na zápas Slavie zažádat předem, a to nejpozději 24 hodin před začátkem vybraného zápasu. V žádosti je potřeba uvést jméno, příjmení a název redakce, pro kterou bude dotyčný pořizovat reportáž, fotografie či videozáznam.

U takzvaných volných novinářů (freelance journalists), kteří své žádosti posílají nikoliv z oficiálních redakčních, ale ze soukromých e-mailů, je potřeba dodat potvrzení příslušné redakce. Vedoucí editor (šéfredaktor) by měl uvést, že dotyčný novinář bude pro tuto redakci na vybraném zápase pracovat.