Permanentky | SK Slavia Praha
Více

Permanentky

Waiting list na permanentky na sezonu 2024/25

Nemáte permanentku, ale chtěli byste ji pořídit pro sebe nebo své blízké na příští sezonu? Právě pro vás je určena čekací listina, díky níž můžete zvýšit svoji šanci na získání permanentní vstupenky pro další sezonu.

 • Registrace na waiting listu bude probíhat od prvního ligového utkání jarní části F:L do 30. 4. 2024
 • Registrovat se je možné pouze prostřednictvím aplikace SLAVIA
 • Formulář naleznete v sekci PRODEJ – PERMANENTKY
 • Požádat bude možné až o 2 permanentní vstupenky
 • Pro rodiny s dětmi bude možné zvolit speciální checkbox, na základě kterého vás budou kontaktovat pracovníci ticketingu
 • Slávisté, zapsaní na waiting listu, budou mít po ukončení předprodeje pro současné permanentkáře přednostní právo na nákup permice před volným prodejem
 • Fanoušci s nejvyšším počtem zakoupených vstupenek pod svým registrovaným účtem v aplikaci SLAVIA budou mít přístup k nákupu permanentních vstupenek ještě dříve
 • Celkové pořadí bude tedy záviset na počtu zakoupených vstupenek v průběhu jarní části sezony v rámci registrovaného účtu v aplikaci SLAVIA. V případě shodného počtu bude o pořadí rozhodovat dřívější termín registrace

FAQ WAITING LIST

Počítají se mi i vstupenky zakoupené mimo aplikaci SLAVIA? Tzn. na prodejních místech Ticketportalu, případně na jejich webu?
Počítají se všechny vstupenky zakoupené pod účtem, pod kterým je žadatel přihlášený na waiting list. Jde tedy o účet, který využíváte v rámci aplikace SLAVIA.

Kdy přesně se dozvím, jestli jsem byl vybrán jako úspěšný žadatel?
Vyhodnocení pořadí na waiting listu proběhne po ukončení možnosti přihlásit se na waiting list (v průběhu května). Následně každý uživatel obdrží informaci, kolikátý je v pořadí. O tom, kolik žadatelů bude mít nárok na přednostní nákup, se rozhodne po ukončení prodeje pro stávající permanentkáře. Žadatelé, kteří budou nad pomyslnou čarou, obdrží informaci notifikací a budou mít časové okno určené pro nákup permanentní vstupenky. Ostatní žadatelé následně budou moci zakoupit permanentní vstupenku v rámci zbývající kapacity. Pokud se kapacita nevyprodá ani v této fázi, bude následovat volný prodej permanentních vstupenek.

Jak se mnou bude probíhat komunikace v případě zařazení na seznam úspěšných žadatelů pro nákup permanentní vstupenky?
Informaci o pořadí a následně také o vyhodnocení žádosti obdrží každý uživatel pomocí notifikace a zároveň emailem a to po ukončení možnosti registrace na waiting list. Úspěšní žadatelé budou mít v předem stanovený termín možnost přednostního nákupu permanentní vstupenky. Ostatním žadatelům se možnost nákupu otevře v další fázi prodeje.

Zařadil jsem se na waiting list až po třetím domácím kole, ale vstupenky na Jablonec, Pardubice i Teplice jsem měl skrze TP zakoupené. Budou započítané?
Pokud byly vstupenky zakoupeny pod stejným účtem, jako je uživatel přihlášený v aplikaci, budou se tyto vstupenky počítat.

Kritérium vyhodnocení žadatelů bude dle zakoupených vstupenek nebo navštívených utkání?
Hlavní kritérium je počet zakoupených vstupenek během jarní části sezony pod registrovaným účtem. V případě rovnosti rozhoduje o pořadí termín registrace na waiting list.

Jaký je maximální počet vstupenek, který mohu koupit na utkání?
Pokud není určeno v pravidlech pro dané utkání jinak, tak na jedno utkání lze koupit maximálně 6ks vstupenek v rámci jednoho účtu, případně v rámci jednoho nákupu.

Jsem permanentkář, s rodinou máme 4 permanentky – tudíž vstupenky na jednotlivá utkání nekupujeme, ale máme zájem o rozšíření našich řad. Máme se zařadit na waiting list?
Ano, na waiting list se můžete zařadit. Systém je nastavený tak, aby zvýhodňoval fanoušky, kteří v současné chvíli permanentní vstupenku nevlastní a musí si tedy kupovat jednotlivé vstupenky.

Počítá se mezi zakoupené vstupenky i darovaná vstupenka od známého z permanentky?
Ne, darovaná vstupenka z permanentní vstupenky není započítána. Pokud se jedná o zakoupenou vstupenku na konkrétní utkání, tak taková vstupenka je započítána k účtu uživatele, který ji zakoupil.

Když se zařadím na waiting list, bude cenové zvýhodnění oproti volnému prodeji permanentek?
Cenové zvýhodnění platí pro stávající permanentkáře. Waiting list slouží ke spravedlivému zvýhodnění pro zisk permanentní vstupenky žadatelů dle nastaveného klíče, nikoliv k cenovému zvýhodnění.

Jaká konkrétní navštívená utkání budou započítána do vyhodnocení?
Do vyhodnocení budou započítána všechna soutěžní utkání A-týmu jarní části (základní část F:L, MOL Cup, Evropská liga) zakoupena pod stejným účtem, pod kterým je provedena registrace na waiting list. Započítává se počet zakoupených vstupenek na tato utkání.

Kde mohu kontrolovat počet zakoupených vstupenek skrze svůj účet?
Po ukončení možnosti registrace na waiting list bude každý registrovaný uživatel informovaný o konečném pořadí prostřednictvím notifikace. Zakoupené vstupenky se zobrazují v aplikaci v sekci ZAKOUPENO – ZÁPASY (po zaškrtnutí boxu „Zobrazit proběhlé zápasy“). V této sekci se nachází také darované vstupenky, které se do pořadí nezapočítávají.

V mojí aplikaci se mi nezobrazuje nikde nabídka waiting listu, kde je prosím problém?
Zkontrolujte si v App store nebo Google play, zda máte aktuální verzi aplikace. Pokud ano a přesto nevidíte waiting list v sekci PRODEJ – PERMANENTKY nebo ve vašem profilu během probíhající registrace (9. 2. – 30. 4. 2024), kontaktujte nás na emailu podpora@slavia.cz.

Aplikaci Slavia jsem si vědomě přihlásil pod jiným e-mailem, než mám registrovaný na Ticketportalu. Jakým způsobem mohu své dva účty spárovat?
Spárování účtů není možné. Vstupenky, které chci mít započítané do pořadí waiting listu je nutné kupovat pod účtem, pod kterým jsem registrovaný v aplikaci SLAVIA na waiting listu.

Zakoupené vstupenky na pokladnách se nebudou do výčtu akceptovat?
Ne, takovéto vstupenky nelze spojit s vaším účtem v aplikaci a tudíž je nelze započítat do pořadí na waiting listu.

Jsem zvýhodněn, když zadám, že mám zájem o 2 permanentky? Zvyšuje/snižuje se tím má šance?
Počet zadaných permanentek neovlivňuje šance na získání permanentní vstupenky.

Nesplnil jsem pravidlo 3x a dost a zařadil jsem se na waiting list. Je to v pořádku?
Ano, tato možnost je v pořádku.

Má zakoupená vstupenka s dětskou slevou stejnou „váhu“ jako plnohodnotná vstupenka.
Ano, každá zakoupená vstupenka má stejnou váhu.

Stáhněte si mobilní aplikaci Slavia

Stahujte Google Play aplikaci Stahujte iOS aplikaci

Permanentky jsou vyprodány

V dodatečném prodeji jsou všechny permanentní vstupenky vyprodány, celkový počet permanentkářů v sezoně 2023/24 se vyšplhal na 11 tisíc!

O nákup permanentní vstupenky projevily zájem další tisíce fanoušků. Děkujeme všem za zájem, pokusíme se udělat maximum, aby se na všechny zájemce dostalo příští sezonu. Pomůžete nám vyplněním krátkého formuláře, na základě kterého můžeme zjistit bližší informace k tomu, o jaké permanentky máte zájem.

Upozorňujeme majitele permanentních vstupenek, že pro vstup na stadion je třeba mít virtuální permanentku koupenou přes aplikaci ověřenou na pokladnách stadionu. Ověření je nutné v případě čerpání slev, změny jména majitele permanentky anebo pokud jste novým majitelem permanentky. Vyzvednutí permanentky ve fyzické podobě plastové kartičky bylo možné do 30. 9.

Design permanentních vstupenek

V roce 2023 si připomínáme 15 let od otevření nového Edenu a 70 let od otevření starého Edenu. Téma domovů Slavie se promítlo do podoby permanentek, na kterých najdete malby Michaela Červenky pěti historických slávistických domovů – Císařské louky, Letné, starého Edenu, Strahova a nového Edenu. Při nákupu permanentky bylo možné vybrat si jeden z těchto pěti designů.

Platinová edice pro nejvěrnější slávisty

Vážíme si fanoušků, kteří nás podporovali každý domácí ligový zápas! Jako poděkování a odměnu mají všichni fanoušci, kteří mají účast na všech 18 domácích ligových zápasech (do účasti se nepočítá odhlášení permanentky) možnost vybrat si permanentky v platinové edici s prémiovým designem a třpytivou povrchovou úpravou. Platinový design bude k dispozici jak ve fyzické podobě permanentky, tak i v elektronické v aplikaci. Opět upozorňujeme, že kapacita jednotlivých platinových designů ve fyzické podobě je omezena. Nezapomeňte se o ni na pokladnách přihlásit! Kontrola nároku na vydání fyzické karty proběhne na základě vašeho požadavku.

Koncept platinových permanentek bude platit i pro sezonu 2023/24, svou účastí na zápasech tak můžete ovlivnit, kolik kusů této speciální edice do sezony 2024/25 vznikne. Momentálně není platinová permanentka spojena s žádnou speciální výhodou oproti ostatním permanentkářům, což se ale do budoucna změní. O konkrétních výhodách vás budeme informovat v průběhu sezony.


Možnosti nákupu permanentní vstupenky

Permanentku na sezonu 2023/24 jste si mohli pořídit nejdříve jako současný permanentkář a ve volném prodeji těmito způsoby:

 • Přes aplikaci Slavia
 • Online přes událost na ticketportal.cz
 • Na pokladnách u vstupu č. 4 během jejich otevírací doby

Online PDF průvodce nákupem vás provede detailně krok po kroku nákupem v rámci jednotlivých fází a dle zvoleného způsobu nákupu. Pokud si přejete změnit místo vaší permanentky, upozorňujeme, že toto je možné pouze při nákupu permanentky, změna místa v průběhu sezony není možná!

Termíny prodeje

Prodej permanentek odstartoval v úterý 20. června a probíhal ve dvou fázích. Nejdříve si mohli koupit permanentní vstupenku majitelé permanentek ze sezony 2022/23. Permanentní vstupenku bylo možné zakoupit na stávající místo nebo si vybrat nové z dostupných sedadel v prodeji. Ve druhé fázi měli možnost pořídit si permanentku ve volném prodeji další fanoušci, kteří ji ještě nevlastnili. To bylo možné jen do vyprodání kapacity, která byla určena pro prodej permanentních vstupenek.

Fáze prodeje permanentek

Koho se týká

Zahájení

Ukončení

1. fáze: Předprodej pro stávající permanentkáře se změnou místa a stávající permanentkáře bez změny místa

20. 6. 2023 ve 14:00

4. 7. 2023 v 18:00

2. fáze: Volný prodej

11. 7. 2023 v 10:00

19. 7. 2023 v 18:00

Možnost vyzvednutí fyzické permanentní vstupenky (dle otevírací doby pokladen)

20. 6. 2023 ve 14:00

30. 9. 2023

Výhody permanentní vstupenky

 • Vstup na 3. předkolo Evropské ligy zahrnutý v ceně permanentky
 • Přednostní nákup vstupenek na utkání v evropských soutěžích
 • Nákup vstupenek na utkání v evropských soutěžích za zvýhodněnou cenu
 • Vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY včetně nadstavbové části
 • Vstup na domácí utkání v domácím poháru vyjma finále
 • Vstup na přátelská utkání, utkání B-týmu, žen včetně Ligy mistryň
 • Zlevněné vstupné do Slavia Museum
 • sleva 10 % na nákup ve Fanshopu
 • Možnost přednostního nákupu permanentní vstupenky pro následující sezonu v případě splnění podmínek ohledně účasti na zápasech definovaných níže v článku
 • Rezervace místa z aktuální sezony

Chceme permanentkáře na každém zápase!

V uplynulé sezoně se mnohokrát stalo, že ačkoliv kapacita stadionu byla vyprodána, během zápasů zůstalo spoustu nevyužitých míst majitelů permanentních vstupenek, kteří na utkání nepřišli a ani se neodhlásili. Z výsledků našeho průzkumu mezi permanentkáři vyplynulo, že důvodem neúčasti je často nevhodný termín zápasu, ale i v tomto případě lze místo vždy odhlásit a umožnit tak zaplnit Eden dalšími fanoušky, kteří se jinak nemají šanci do hlediště dostat.

Od nové sezony tedy zavádíme pravidlo 3x a dost. Znamená to, že v rámci domácích utkání budeme evidovat u permanentkářů jejich aktivitu. Každý permanentkář má tedy povinnost využít svoji permanentku pro vstup nebo ji odhlásit, případně darovat své místo z permanentky osobě, která s darovanou náhradní vstupenkou navštíví zápas. Pro zachování možnosti předkupního práva na permanentní vstupenku pro další ročník je nutné provést jednu z uvedených možností minimálně pro 15 domácích utkání FORTUNA:LIGY z celkových 18 zápasů. Tolerujeme tedy maximálně 3 případy, ve kterých zapomenete provést jednu z níže popsaných akcí:

 • Uvolnění místa do prodeje nejpozději 48 hodin před výkopem
- Pohodlně během pár vteřin pomocí aplikace, případně po přihlášení k účtu na ticketportal.cz uvolním své místo na konkrétní utkání zpět do prodeje
- Takto uvolněné místo se mi počítá do evidence „vstupů“
 • Darování místa z permanentky kamarádovi až 120 minut před začátkem utkání
- Přes aplikaci zvolím zápas a email, na který chci místo z permanentky darovat. Tímto krokem se vygeneruje náhradní vstupenka a má permanentka se zneplatní. Náhradní vstupenka přijde na zvolený email případně do aplikace k účtu zvoleného emailu
- Takto darované místo se počítá do evidence vstupů pouze v případě, pokud obdarovaná osoba použila náhradní vstupenku pro vstup na stadion

Další vítanou novinkou tedy je, že od sezony 2023/24 všichni permanentkáři budou moct darovat náhradní vstupenku na místo své permanentky kamarádovi. Tato možnost bude přes aplikaci SLAVIA či přes účet na Ticketportal.cz. V uvedené časti aplikace či v účtu ticketportal.cz jednoduše zadáte do požadovaného pole email, kam má náhradní vstupenka přijít, a odešlete. Náhradní vstupenka přijde na zvolený email případně do aplikace k účtu zvoleného emailu. Kopie náhradní vstupenky přijde pro kontrolu i na email permanentkáře, který místo daroval. Takto darované místo se počítá do celkových vstupů pouze v případě, že obdarovaný skutečně projde turnikety. Zároveň permanentka, u které proběhlo darování místa, už není na tento konkrétní zápas platná.

Kontrola mých návštěv

Aktuální stav navštívených zápasů bude možné průběžně kontrolovat v aplikaci či po přihlášení k účtu na ticketportal.cz, kde mohu po skončení utkání zkontrolovat, zda proběhla evidence vstupu pro dané utkání. V případě, že by stav neodpovídal, můžete nás kontaktovat do 48 hodin po skončení utkání na emailu permanentky@slavia.cz a požádat o individuální přezkoumání evidence.

Virtuální permanentka

Novinkou pro novou sezonu je možnost pořídit si virtuální permanentku, kterou budete mít ve vašem telefonu v aplikaci SLAVIA. V aplikaci si permanentku budete nejen moct koupit, ale i odhlašovat místo ze zápasu, darovat místo kamarádovi a kontrolovat statistiky své návštěvy na zápasech. A hlavně ji nemůžete ztratit!

Pokud si pořídíte virtuální permanentku, bude možné vlastnit permanentku i ve fyzické podobě. Postup, jak permanentní vstupenku v aplikaci zakoupit, si přečtěte v příslušném Průvodci nákupem permanentní vstupenky uvedeném výše v článku.

Jak s permanentkou v aplikaci dále pracovat a co vše lze provést, vám budeme postupně představovat

Ceník permanentek

Od sezony 2023/24 dochází k úpravě zařazení některých sektorů do vyšší/nižší cenové kategorie na základě pohledu na hrací plochu. Sektory 113 a 117 se přesouvají do kategorie A, sektory 111 (a,b c) pak do kategorie B. Naopak sektory 205, 206 a 127 zlevní a zařadí se do kategorie B. Permanentkáři z dotčených sektorů mohou v první fázi prodeje zvolit jiné sedadlo v požadované cenové kategorii. V případě, že se vám nepodaří najít náhradní sedadlo v odpovídající cenové kategorii a nechcete prodloužit permanentní vstupenku na své stávající sedadlo, můžete nás kontaktovat na emailu permanentky@slavia.cz, kde se vám pokusíme maximálně vyhovět.

U permanentních vstupenek na příští ročník došlo z důvodu zvýšení nákladů spojených nejen s organizací utkání k mezisezonnímu navýšení cen. Nově bude permanentní vstupenka zahrnovat vstup na 3. předkolo Evropské ligy, které odehrajeme 9. - 10. 8. nebo 16.-17. 8. podle losu, který proběhne 24. 7. Zároveň připomínáme, že permanentka zahrnuje i vstup na všechny zápasy nadstavbové části FORTUNA:LIGY.

U dětských permanentních vstupenek pak klub rozhodl pouze o mírném navýšení ceny. Pro rodiny s dětmi platí speciální cenová nabídka, kterou blíže popisujeme v sekci Slevy. Pro osoby pohybující se na vozíku zůstávají ceny stejné jako v předchozí sezoně.

Ceník pro stávající a nové permanentkáře naleznete níže. Nově jsme do ceníku zařadili sloupec s přepočtem ceny na jedno utkání, ze kterého je zřejmé, že pořízení permanentní vstupenky je v případě jejího aktivního využívání velmi výhodné oproti ceníku na jednotlivá utkání. Do celkového počtu utkání pro výpočet průměrné ceny na jeden zápas se započítává 18 zápasů FORTUNA:LIGY, 3. předkolo Evropské ligy a 2 zápasy MOL Cupu dle scénáře z předcházejících dvou sezon.

Slevy

Od sezony 2023/24 dochází ke zrušení manipulačního poplatku u všech vstupenek zakoupených v aplikaci SLAVIA či online na webu ticketportal.cz. Jedná se o formu drobné slevy, kterou věříme, že uvítají všichni fanoušci.

Permanentka pro rodiny s dětmi
Pro rodiny s dětmi budou i v nové sezoně k dispozici sektory 225 a 226, ve kterých během utkání probíhá bohatý doprovodný program pro děti. Do těchto sektorů je možné pořídit permanentní vstupenky pro celou rodinu za zvýhodněnou cenu. Nákup dětské permanentní vstupenky do rodinného sektoru (225, 226) za 1 Kč je možný pouze při společném nákupu dospělé permanentní vstupenky. V případě, že se na fotbal bude pravidelně vydávat jeden z rodičů se dvěma dětmi, pořídí 3 permanentní vstupenky za 4 802 Kč (stávající permanentkáři) a 5 802 Kč (noví permanentkáři). Čtyřčlenná rodina stávajících permanentkářů se dvěma dětmi potom zaplatí za 4 permanentky celkem 9 602 Kč. Permanentky do Sektoru rodiče s dětmi lze pořídit pouze na pokladnách stadionu z důvodu kontroly nad obsazením těchto sektorů fanoušky, pro které jsou určené. V případě bližších dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu permanentky@slavia.cz.
Zároveň upozorňujeme, že došlo ke změně definice pro čerpání dětské slevy. V současnosti má nárok na dětskou slevu dítě do 14 let včetně.

Od nové sezony se můžou fanoušci těšit také na novinku v podobě rodinné vstupenky, která přináší zvýhodněnou cenu pro dva dospělé a dvě až čtyři děti. Bližší informace o této vstupence najdete v sekci Vstupenky.

Uplatnění ostatních slev

V případě zvolení dětské (mimo nákupu do sektorů 225, 226), studentské, OP/FK, seniorské nebo ZTP/TP slevy na permanentní vstupenku je nutné provést ověření nároku na čerpání na pokladnách. Slevy nejsou převáděné automaticky z minulé sezony. Pravidlo o ověření nároku na slevu na pokladnách pro členy OP/FK neplatí v případě nákupu v aplikaci.

Pro uplatnění slevy členů Odboru přátel a Fanklubu je nutné nejdříve uhradit členský příspěvek na sezonu 2023/24 a následně ověřit stav na členském online portálu. Dokud nárok nebude jednou z organizací schválen, nebude možné uplatnit slevu na pokladnách stadionu ani při nákupu v aplikaci či na webu ticketportal.cz. Pro více informací se prosím obraťte na sekretariát dané organizace.

Další podmínky prodeje permanentek

 • Permanentní vstupenka zůstává nepřenosná a je u ní zaveden pevný adresný ticketing
 • Místo z permanentky lze nově darovat formou zaslání náhradní vstupenky na konkrétní utkání na vybraný email
 • Při nákupu permanentní vstupenky se stávajícími údaji přes aplikaci proběhne automatická validace permanentky (není nutné ověření na pokladnách)

Vyzvednutí permanentní vstupenky na pokladnách může stejně jako v předchozích letech provést jiná osoba. Pro vyzvednutí v zastoupení je potřeba předložit tyto tři dokumenty:

 • Voucher k zakoupené permanentní vstupence
 • Doklad totožnosti osoby, která permanentku vyzvedává
 • Kopii dokladu totožnosti osoby, která je vlastníkem permanentky
Důležité dokumenty ke stažení

Nejčastější otázky a odpovědi

Nelze mi přiřadit permanentní vstupenka do aplikace
Pokud nevidíte svoji permanentní vstupenku ze sezony 2022/23 v sekci VSTUPENKY – ZAKOUPENO – PERMANENTKY, zkontrolujte, že jste přihlášen ke stejnému účtu, jaký používáte na ticketportal.cz, kde máte permanentní vstupenku přiřazenou, případně si permanentní vstupenku přiřaďte v této sekci tlačítkem + Přidat permanentku. Pro přidání je nutné zadat číslo permice a její ověřovací údaj. Přidat lze pouze platné permanentní vstupenky ze sezony 22/23. V případě, že váš problém stále přetrvává, kontaktujte podporu na emailu permanentky@slavia.cz.

Nelze mi přiřadit permanentní vstupenka ke kontu na ticketportal.cz
Pokud nevidíte svoji permanentní vstupenku ze sezony 2022/23 ve svém účtu v sekci Permanentky / VIP / Klubové karty, zkontrolujte nejdříve, že jste přihlášen ke správnému účtu, ke kterému by měla být dle vás permanentní vstupenka přiřazena. Dále zkontrolujte, že údaje (číslo permanentní vstupenky a ověřovací údaj) zadáváte z permanentní vstupenky ze sezony 2022/23. Nové přiřazení lze provést ve svém účtu v sekci Permanentky / VIP / Klubové karty, kde vyberu logo SK Slavia Praha a vyplním číslo permice a její ověřovací údaj. V případě, že váš problém stále přetrvává, kontaktujte podporu na emailu permanentky@slavia.cz.

Nejde mi změnit místo při nákupu permanentky, systém mi nenabízí žádná místa.
Prosíme, buďte trpěliví a zkuste to znovu za několik minut. Místa pravděpodobně mají označená permanentkáři, kteří se k nákupu a změně sedačky dostali před vámi. V rezervačním systému mohou mít přiřazená dvě místa až 15 minut a chvíli tak trvá, než se vrátí zpět do prodeje a jsou opět dostupná.

Při přiřazení permanentní vstupenky ke kontu na ticketportal.cz se mi zobrazila hláška “Permanentka je přiřazena k jinému uživatelskému kontu…”
V tomto případě je třeba kontaktovat podporu na emailu permanentky@slavia.cz. Do emailu prosím uveďte číslo vaší permanentní vstupenky a email konta, ke kterému by měla být dle vás přiřazena.

Jsme rodina a chceme si prodloužit permanentní vstupenky na příští sezonu. Jak postupovat?
Pokud máte zakoupenou permanentní vstupenku do sektorů 225 a 226 (rodiče s dětmi), navštivte pokladny v období od 20. 6. do 4. 7. se všemi nezbytnými dokumenty a permanentní vstupenky vám budou prodlouženy. Z důvodu kontroly obsazenosti těchto sektorů rodinami je toto jediná cesta, jak lze permanentní vstupenky na příští sezonu pořídit. Pokud byste se nemohli v tomto termínu dostavit na pokladny, kontaktujte nás na emailu permanentky@slavia.cz a domluvíme se na náhradním řešení.

Pokud si chcete pořídit permanentní vstupenky na jiná místa, postupujte podle jednoho z návodů uvedených výše. V případě, že se vám nepodaří zakoupit sedadla vedle sebe, kontaktujte nás na emailu permanentky@slavia.cz a po ukončení předprodeje v týdnu od 5. do 10. 7. se pro vás pokusíme najít odpovídající řešení.

Chci zakoupit permanentní vstupenku se slevou, na kterou mám nárok. Jaké mám možnosti a musím navštívit pokladny?
K čerpání slevy pro členy OP/FK potřebujete mít uhrazený členský příspěvek na sezonu 2023/24. Ve svém členském účtu uvidíte následně potvrzení o platnosti členství. Na základě toho lze aplikovat slevu při nákupu permanentky v aplikaci či na účtu ticketportal.cz zadáním unikátního čísla. Pokud jste nákup provedli přes aplikaci a nezměnili jméno ani příjmení, nemusíte už ani vyzvedávat permanentku na pokladnách. Vaše permanentní vstupenka bude automaticky zvalidována v řádu dní přímo v aplikaci. Pokud jste nákup provedli přes ticketportal.cz, je nutné si fyzickou permanentní vstupenku vyzvednout na pokladnách stadionu s platným voucherem.

Slevy dítě (do 14 let včetně) a senior (63 let a více) lze využít na základě předložení platného dokumentu prokazujícího věk a tím pádem opravňujícího k čerpání slevy. Tento dokument je nutné předložit na pokladnách stadionu. Bez předložení tohoto dokumentu nelze vydat fyzickou permici ani provést validaci virtuální permanentní vstupenky.

Slevy ZTP/P, ZTP, TP a student lze využít na základě předložení platného dokumentu opravňujícího k čerpání konkrétního typu slevy. Tento dokument je nutné předložit na pokladnách stadionu. Bez předložení tohoto dokumentu nelze vydat fyzickou permanentku ani provést validaci virtuální permanentní vstupenky. Zároveň bychom rádi informovali fanoušky s nárokem na slevu ZTP/TP, že došlo k navýšení možnosti čerpání slevy z 10 % na 20 %. Pro fanoušky pohybující se na vozíku zůstala cena permanentní vstupenky stejná jako v předchozí sezoně.

Mám permanentku do sektoru, ve kterém došlo ke změně cenové kategorie. Jaké mám možnosti?
V případě, že chcete nadále sedět na svém místě, můžete si zakoupit permanentní vstupenku na novou sezonu (dle návodu výše) v ceně dle nové kategorie. Další možností je výběr nového sedadla opět dle návodu uvedeného výše. Pokud by se vám nepodařilo najít vhodné náhradní sedadlo, kontaktujte nás na emailu permanentky@slavia.cz a po ukončení předprodeje v týdnu od 5. do 10. 7. se pro vás pokusíme najít odpovídající řešení.

Musím stále platit při nákupu manipulační poplatek 5 Kč?
Pro sezonu 2023/24 už fanoušci nebudou muset platit tento poplatek při nákupu permanentních vstupenek ani obyčejných vstupenek.

Zakoupil jsem si v aplikaci virtuální permanentní vstupenku. O fyzickou permanentku zájem nemám, ale přišel mi voucher k vyzvednutí od Ticketportalu. Co to znamená?
Voucher k vyzvednutí permanentní vstupenky je automatickou součástí procesu nákupu, pakliže neplánujete vyzvednutí fyzické karty, email s voucherem berte jako bezpředmětný.

Zakoupil jsem si v aplikaci virtuální permanentní vstupenku, ale chci i fyzickou kartu. Jak postupovat?
Po zakoupení permanentní vstupenky na sezonu 2023/24 se vám zakoupená permanentka zobrazí v aplikaci v sekci VSTUPENKY – ZAKOUPENO – PERMANENTKY. Po označení konkrétní permanentky lze zažádat o vydání fyzické permanentky volbou ve spodní části a následně lze bez prodlevy fyzickou permanentní vstupenku vyzvednout na pokladnách klubu v rámci otevírací doby.

Musím vyplňovat formulář pro majitele permanentní vstupenky, pokud jsem provedl nákup v aplikaci nebo přes ticketportal.cz?
V případě nákupu na ticketportal.cz není potřeba formulář vyplňovat. Permanentní vstupenku si budete moci vyzvednout na pokladnách stadionu po předložení platného voucheru a dokladu totožnosti.

Musím mít voucher vytištěný nebo ho stačí ukázat elektronicky přes mobil?
Voucher, který vás opravňuje k vyzvednutí permanentní vstupenky, je nutné odevzdat v tištěné podobě na pokladnách. Na základě odevzdaného voucheru vám bude vydána permanentní vstupenka.

Může na základě předložení voucheru o nákupu permanentní vstupenky vyzvednout mou permanentní vstupenku někdo jiný?
Ano. Tato osoba se při převzetí vstupenky bude muset prokázat svým dokladem totožnosti a zároveň kopií vašeho dokladu totožnosti coby držitele permanentní vstupenky.

Koupil jsem permanentní vstupenku omylem se slevou, na kterou nemám nárok nebo jsem na ni zadal špatné údaje o vlastníkovi. Co mohu dělat?
V tomto případě je jediným možným řešením storno zakoupené permanentky a nákup nové. Pokud se do této situace dostanete, obraťte se na podporu na email permanentky@slavia.cz. Prosíme zároveň všechny permanentkáře o obezřetnost při kontrole či vyplňování údajů o držiteli a kontrolu v případě zvolení konkrétní slevy.

Koupil jsem si jako nový permanentkář permanentku přes aplikaci. Musím si ji ověřit na pokladnách nebo ji budu mít automaticky zvalidovanou?
Jako nový permanenktář vyplňujete při nákupu permanentky nové údaje o vlastníkovi permanentky, které je potřeba ověřit na pokladnách. Pro další sezony, pokud nebudete údaje měnit, už pokladny navštívit nemusíte.

Koupil jsem v aplikaci permanentní vstupenku kamarádovi a chci ji převést na jeho účet aplikace.
Po úspěšném dokončení nákupu se vám zakoupené permanentní vstupenky zobrazí v sekci VSTUPENKY – ZAKOUPENO – PERMANENTKY. Pokud jste kupovali více permanentek, můžete permanentku převést jejímu držiteli tak, že kliknete na permanentku, kterou chcete převést, a v detailu ve spodní části vyberete možnost Převést permanentku. Vygenerujete kód pro převod, který můžete sdílet. Příjemce s permanentní vstupenku přidá do své aplikace ve stejné části kliknutím na + Přidat permanentku a výběrem možnosti PŘEVOD PERMANENTKY. Následně stačí zadat převáděcí kód a permice je během několika minut přiřazená k novému účtu. Pozor, takto převedená permanentní vstupenka se převede i z vašeho účtu na ticketportal.cz. Účty jsou provázané!

Rád bych přenechal permanentní vstupenku z loňské sezony svému kamarádovi. Je to možné?
Ano, možné to je v aplikaci, v účtu na ticketportal.cz nebo na pokladnách stadionu. Pokud máte oba aplikaci SLAVIA, tak lze provést převedení permanentní vstupenky ze sezony 2022/23 na nový účet, kde lze následně provést nákup dle návodu výše. V účtu na ticketportal.cz můžete permanentní vstupenku uvolnit a poskytnout údaje pro přiřazení jiné osobě, případně provést nákup vstupenky se zadáním údajů nového vlastníka permanentky. Při nákupu na pokladnách je nutné prokázat se dokladem totožnosti majitele permanentní vstupenky z loňské sezony. To znamená, že původní majitel je při nákupu osobně přítomen nebo máte alespoň fotografii jeho dokladu totožnosti, kterou můžete při nákupu předložit.

Mám více míst permanentek přiřazených pod svůj účet. Můžu si koupit více permanentek najednou?
V aplikaci bude možné zaškrtnout a vložit do košíku najednou více permanentek přiřazených pod vaším účtem od 26. 6. Do té doby je třeba při nákupu zaškrtnout jedno místo, vložit do košíku, uhradit a následně zopakovat stejný postup u dalších permanentek.

Lze využít možnost zaslání permanentní vstupenky poštou?
Toto bohužel nelze z důvodu adresného ticketingu a s ním spojeného ověření totožnosti fanouška na pokladnách, nicméně pro sezonu 2023/24 nemusíte nutně díky aplikaci SLAVIA vlastnit permanentní vstupenku ve fyzické podobě.

Můžu zakoupit permanentní vstupenky na firmu a pak je předávat a zapůjčovat zaměstnancům?
Tato možnost není z důvodu adresného ticketingu možná. Každá permanentní vstupenka musí obsahovat jméno a příjmení držitele – fyzické osoby.

Jak si budu moci kontrolovat svůj stav navštívených či nenavštívených utkání? Nechci přijít o předkupní právo na permanentku pro příští sezonu.
Přehled o navštívených zápasech a počtu absencí uvidím ve svém účtu v aplikaci nebo po přihlášení na ticketportal.cz. Prosíme každého permanentkáře o zodpovědnost, co se týče zajištění obsazení svého místa na každé utkání. Do 48 hodin před utkáním bude možné své místo uvolnit do prodeje, zároveň bude možné místo z permanentky darovat kamarádovi formou náhradní vstupenky zaslané na vámi vybraný email. Takto použitá vstupenka pro vstup je evidovaná jako použitá permanentka. Z 18 domácích utkání F:L tolerujeme 3 absence, kde nedojde ani k odhlášení místa, ani k použití permanentky či zaslání náhradní vstupenky. Věříme, že toto pravidlo povede k maximální návštěvnosti a tím pádem k vytvoření důstojné atmosféry pro každé utkání. Na permanentkáře s účastí bez odhlášení na všech 18 domácích zápasech F:L čeká za odměnu prémiový design platinové permanentní vstupenky pro sezonu 2024/25.

Nepotřebuji vlastnit fyzickou permanentku, mohu ji mít pouze ve virtuální podobě?
Virtuální permanentku je možné získat při nákupu přes aplikaci SLAVIA a od 26. 6. bude možné si libovolně měnit její vzhled z nabízených designů. Při nákupu permanentky na webu Ticketportalu nebo na pokladnách stadionu je permanentní vstupenka vydána na pokladnách stadionu vždy ve fyzické podobě.

Kolik permanentek si budu moci v rámci jednoho nákupu ve volném prodeji pořídit?
Ve volném prodeji lze zakoupit nejvýše 2 permanentky v jednom nákupu.

Po termínu 48 hodin před utkáním jsem zjistil, že utkání nebudu moci navštívit. Co mohu dělat?
V tomto případě je možné v aplikaci SLAVIA nebo na webu ticketportal.cz v detailu permanentky využít možnosti “Darování místa z permanentky”. Vstupenku tak budete moci darovat. Při faktickém využití darované vstupenky ke vstupu nebude permanentkáři započítána absence na toto utkání.

Proč je termín pro odhlášení místa permanentky 48 hodin před výkopem?
Je to z důvodu získání potřebného času pro prodej místa dalším zájemcům.

Zápas jsem navštívil a v aplikaci se mi nezobrazuje ve statistice návštěv.
Kompletní statistika návštěv se v aplikaci zobrazí až den po zápase po načtení všech dat do aplikace.

Nemám aplikaci SLAVIA, ale chci si zkontrolovat statistiku návštěv zápasů. Lze to i někde mimo aplikaci?
Ověřit účast si můžete na našem webu, kde je zadaný časový úsek 48 hodin po posledním zápase, během kterého zadáte údaje vaší permanentky a ukáže se vám, jaký stav u vaší permanentky na posledním utkání evidujeme.

Ztratil jsem permanentní vstupenku, co s tím?
Při ztrátě permanentní vstupenku je možné vyřídit duplikát permanentní vstupenky, který nahradí původní kódy. Pro vyřízení duplikátu permanentní vstupenky prosím navštivte pokladny. Proces vystavení trvá zhruba 10 min. V případě žádosti o vystavení duplikátu v den utkání je třeba pokladny navštívit nejpozději 2 hodiny před začátkem utkání.

Proč mám jiný QR kód na virtuální a fyzické permanentní vstupence?
Vizuální QR kód je odlišný, avšak číselná kombinace, která ho vytváří, je totožná. Tedy pokud máte stejný číselný kód na virtuální a fyzické permanentní vstupence, je vše v pořádku.

Nenašel jsem odpověď na svoji otázku. Potřebuji poradit.
V tomto případě nám prosím napište na email permanentky@slavia.cz. Pro snazší komunikaci prosím uveďte číslo vaší permanentní vstupenky, případně telefonní číslo, na které se vám v případě potřeby můžeme ozvat. V závislosti na množství dotazů vám odpovíme co nejdříve.