eSports | SK Slavia Praha
Více

eSports

Na jaře 2020 vznikl esportový oddíl Slavie. Od té doby už jsme ušli velký kus cesty a pod vedením manažera Jakuba Honzíka sbíráme první trofeje v historii slávistického esportu. Naši cestu můžete sledovat na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru.

Jakub "Cpt. Kubajz" Pudil

Rodák z Mělníka doplnil prvního slávistického esports hráče Kobbyho na podzim 2020 a téměř ihned se ukázal perfektní víkendovou ligou.

„Je to pro mě jako splněný sen. Od malička jsem velkým fanouškem Slavie a mít šanci ho reprezentovat na esportovém poli je pro mě nepopsatelný moment," těšilo Kubajze po podpisu se Slavií.

Jako turnajová jednička dovedl červenobílé k prvnímu turnajovému vítězství v historii na Sparta Invitation Cupu. Vyhlášený skiller předvedl skvělý výkon i v eLeague na jaře 2021, kde urval pro Slavii další, tentokrát individuální, pohár! Kubajz také úzce spolupracuje s manažerem Jakubem Honzíkem, mají nastavený jasný tréninkový plán a společně tvrdě pracují na neustálém zlepšování.

Sledujte Kubajze na Instagramu!

Adam “Adulackk” Hodina

Působí ve slávistickém dresu od záři 2022, pochází z Prachatic a je mu 17 let.

Stejně jako Kubajz je od malička velkým slávistou a hraním za Slavii si plní svůj sen.

Momentálně k hraní FIFY studuje gymnázium právě v Prachaticích. Mezi jeho volnočasové aktivity patří fotbal, ať už jeho samotné hraní nebo i sledování.

FIFU hraje od ročníku 2015 a k prvním turnajům se dostal ve FIFĚ 20. Od té doby se drží mezi elitou v ČR.

Josef “Peposlav” Uxa

Stejně jako Adulackk přišel do Slavie na začátku ročníku FIFY 23. Od malička bydlí v Ústí nad Labem a v lednu dovršil plnoletost.

Mezi jeho volnočasové aktivity patří jízda na kole a sledování fotbalu. Když byl mladší, sám fotbal aktivně hrál. Aktivně začal hrát FIFU 14 a k turnajům se dostal stejně jako Adulackk ve FIFĚ 20.

Mezi úspěchy patří u obou kluků 2. místo na Sparta Invitation Cupu.

Hned na začátku FIFY 23 se dokázali probojovat mezi nejlepších 8 hráčů MČR žebříčku a vyrazili do Brna na první letošní zastávku.

Úspěchy

Ještě před plnohodnotným spuštěním jsme se mohli chlubit prvním úspěchem. V prvním ročníku Datart e:LIGY ve FIFA 20 od EA Sports skončila dvojice Štěpán "RIIJK" Sobocki a Martin "Kobby" Strnad na 2. místě. Více si o úspěchu přečtěte zde.

První týmovou trofej si připsali slávisté v únoru 2020, kdy ovládli Sparta Invitation Cup už v současném složení. Semifinále s Teplicemi úspěšně odehrála dvojice Drmi - Kubajz. Finálový duel proti Jablonci suverénně ovládl Kubajz a Kobby a radovali jsme se tak z první trofeje v historii esports. Více o triumfu zde.

Zatím poslední trofej slávistického esport týmu získal Kubajz, který v březnu 2021 ovládl eLeague! Po uzavřené kvalifikaci zůstal ze slávistů ve hře už jen Kubajz. Ze skupin nejlepších osmi se kvalifikoval do playoff, kde si poradil se Serone, Matejsem a ve finále i se Sirim a mohl se radovat z další trofeje pro sešívaný esport! O triumfu čtěte zde.

S kým spolupracujeme

Přední světový výrobce spotřební elektroniky a dlouholetý tvůrce globálních trendů jak v technologiích, tak i nezaměnitelném designu svých produktů Samsung podporuje slávistický esports tým.

To, že Slavia zahajuje spolupráci s tím nejlepším na trhu herní elektroniky, dokazuje nová, zcela unikátní řada herních monitorů Odyssey, kterou Samsung na začátku roku představil veřejnosti a na trh uvede v nadcházejících týdnech. Šokující rozlišení 5120×1440, 240Hz frekvence a extrémní prohnutí monitoru, jednoduše řečeno to nejlepší pro profesionální herní výkony – to jsou prvky, které Odyssey zdobí!

Spolupracujeme také s renomovanou českou značkou a jedním z největších tuzemských hráčů na trhu s elektronikou CZC. Sešívané barvy tím navazují spolupráci s odborníkem na vyladěné herní arsenály, které se tak staly součástí každodenní výbavy slávistických esports hráčů.

Kontaktujte nás