Fotogalerie | SK Slavia Praha
Více

eSports

Na jaře 2020 vznikl esportový oddíl Slavie. Od té doby už jsme ušli velký kus cesty a pod vedením manažera Jakuba Honzíka sbíráme první trofeje v historii slávistického esportu. Naší cestu můžete sledovat na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru.

Jakub "Cpt. Kubajz" Pudil

Druhým hráčem Slavie je Jakub "CptKubajz" Pudil. Rodák z Mělníka doplnil Kobbyho na podzim 2020 a téměř ihned se ukázal perfektní víkendovou ligou.

„Je to pro mě jako splněný sen. Od malička jsem velkým fanouškem Slavie a mít šanci ho reprezentovat na esportovém poli je pro mě nepopsatelný moment," těšilo Kubajze po podpisu se Slavií.

Jako turnajová jednička dovedl červenobílé k prvnímu turnajovému vítězství v historii na Sparta Invitation Cupu. Vyhlášený skiller předvedl skvělý výkon i v eLeague na jaře 2021, kde urval pro Slavii další, tentokrát individuální, pohár! Kubajz také úzce spolupracuje s manažerem Jakubem Honzíkem, mají nastavený jasný tréninkový plán a společně tvrdě pracují na neustálém zlepšování.

„Chtěl bych poděkovat Kubovi, který se mnou strávil mnoho hodin přípravy a proseděl se mnou o víkendu všechny zápasy eLeague. Hodně mi pomohl v playoff, kde moje chyby přímo ve hře vidí lépe než já. Když se mi nedařilo tak mě dokázal zvednout a i díky němu jsem v semifinále rozhodujícího zápasu vyrovnal na 2:2 v 93. minutě a dokázal pak zvládnout i finále," hodnotí podíl manažera na triumfu v eLeague Jakub "CptKubajz" Pudil.

Sledujte Kubajze na Instagramu!

Úspěchy

Ještě před plnohodnotným spuštěním jsme se mohli chlubit prvním úspěchem. V prvním ročníku Datart e:LIGY ve FIFA 20 od EA Sports skončila dvojice Štěpán "RIIJK" Sobocki a Martin "Kobby" Strnad na 2. místě. Více si o úspěchu přečtěte zde.

První týmovou trofej si připsali slávisté v únoru 2020, kdy ovládli Sparta Invitation Cup už v současném složení. Semifinále s Teplicemi úspěšně odehrála dvojice Drmi - Kubajz. Finálový duel proti Jablonci suverénně ovládl Kubajz a Kobby a radovali jsme se tak z první trofeje v historii esports. Více o triumfu zde.

Zatím poslední trofej slávistického esport týmu získal Kubajz, který v březnu 2021 ovládl eLeague! Po uzavřené kvalifikaci zůstal ze slávistů ve hřu už jen Kubajz. Ze skupin nejlepších osmi se kvalifikoval do playoff, kde si poradil se Serone, Matejsem a ve finále i se Sirim a mohl se radovat z další trofeje pro sešívaný esport! O triumfu čtěte zde.

S kým spolupracujeme

Přední světový výrobce spotřební elektroniky a dlouholetý tvůrce globálních trendů jak v technologiích, tak i nezaměnitelném designu svých produktů Samsung podporuje slávistický esports tým.

To, že Slavia zahajuje spolupráci s tím nejlepším na trhu herní elektroniky, dokazuje nová, zcela unikátní řada herních monitorů Odyssey, kterou Samsung na začátku roku představil veřejnosti a na trh uvede v nadcházejících týdnech. Šokující rozlišení 5120×1440, 240Hz frekvence a extrémní prohnutí monitoru, jednoduše řečeno to nejlepší pro profesionální herní výkony – to jsou prvky, které Odyssey zdobí!

Společně s Manou spolupracujeme na výživnějším esports. Mana je nutričně kompletní rostlinná potravina, která ti dodá veškeré živiny, které tvé tělo potřebuje pro správné fungování. Celkem 42 esenciálních živin. Mana obsahuje vyvážený poměr bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny, celé spektrum vitamínů a minerálních látek. Má dlouhou trvanlivost, jednoduše se skladuje i připravuje a nepotřebuje ani žádné chlazení.

Také s potěšením spolupracujeme s Team Brute, kteří jsou machři ve světě esports a pomáhají nám zlepšovat i náš esportovní tým. Více o Brutech na www.brute.gg.

Kontaktujte nás