Majitelé klubu | SK Slavia Praha
Více

Majitelé klubu

Majitelem 99,98 % akcií SK Slavia Praha - fotbal a.s. je CITIC Europe Holdings a. s. Zbytek akcií vlastní drobní akcionáři.

CITIC Europe Holdings a. s. (zkráceně CITIC Europe), jakožto platforma pro investiční aktivity holdingu v Evropě, je plně vlastněna hongkongskou společností Rainbow Wisdom Investments Ltd. patřící do skupiny CITIC Group. Společnost CITIC Europe se již plně etablovala v České republice s cílem rozšířit zde své obchodní aktivity a podpořit česko-čínskou obchodní a ekonomikou spolupráci. CITIC Europe spolu se svými partnery hledá obchodní příležitosti nejen v regionu střední a východní Evropy, ale po celém evropském kontinentu.

CITIC Europe Holdings a. s. se již stala významnou společností vlastněnou čínským kapitálem v České republice. Společnost podniká v mnoha oborech, mezi které patří finance, nemovitosti, hotelnictví, strojírenství, pivovarnictví, turistický ruch, letectví, média či sport.

Valná hromada

Na konci února se koná řádná valná hromada společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s.

Uskuteční 27. února 2024 od 14:00 v prostorách eToro Lounge v 1. patře FORTUNA ARENY na adrese U Slavie 1540/2a, Praha 10, 100 00. eToro Lounge má samostatný vstup z ulice Vladivostocká mimo hlavní vstup na stadion. Zápis do listiny přítomných akcionářů bude zahájen ve 13:30.

Podrobný pořad jednání naleznete v Pozvánce.