Vstupenky | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky

Aktuální nabídka VSTUPENEK

Ceník vstupenek na sezonu 2023/24

Níže naleznete ceník vstupenek platný pro tuto sezonu. Vstupenky bývají v prodeji online na Ticketportalu nebo na pokladnách během jejich otevírací doby zhruba 14 dnů před utkáním.

SV = místa se sníženou viditelností

Z1, Z2, Z3 = cenová kategorie, do které je zařazen konkrétní zápas

Ceníkové slevy

Členové Odboru přátel nebo Fanklubu 10 %
Držitelé průkazu ZTP/TP 20 %
Senioři nad 63 let 20 %

Specifické sektory ve Fortuna Areně

Tribuna Sever

Tribuna Sever se nachází na severní tribuně Fortuna Areny a je domovem slávistického kotle. Pokud si koupíte vstupenky na Tribunu Sever, tedy do sektorů 105 – 110, nečekejte, že budete sedět na svém místě. Na Tribuně Sever fanoušci stojí, fandí a tvoří atmosféru zápasu. Upozorňujeme, že ve vlastním zájmu byste neměli chodit na Tribunu Sever v jiném klubovém oblečení, než je slávistické.

Sektor rodiče a děti

Sektor pro rodiče s dětmi se nachází ve 2. patře tribuny J. W. Maddena v sektorech 225 a 226 a vstup do něj je skrz vyhrazený turniket u vstupu č. 4. Sektor je určen pro fanoušky s malými dětmi, kteří se chtějí během zápasu cítit bezpečně a zároveň mít možnost děti zabavit v dětském koutku a mít možnost koupit dětem občerstvení určené pro dětské návštěvníky.

Děti si mohou zahrát slávistické Člověče, nezlob se, stolní fotbal i stolní fotbálek pro nejmenší slávisty, mohou si vyzkoušet kop na bránu, nechat si udělat slávistické tetování nebo si nechat namalovat slávistické logo na obličej. Dětem jsou k dispozici i omalovánky, vodovky, pastelky a můžou si kreslit křídou na tabule. Slávistické hostesky mají pro děti připraveny i soutěže o malé sladké ceny.

V dětském sektoru najdete sortiment občerstvení přizpůsobený dětem, kromě párku v rohlíku a šunkové klobásy si můžete koupit i ovocné kapsičky, kukuřičné křupky, popcorn, sušenky a pitíčka s brčkem, aby se zabránilo vylití nápoje.

Pro návštěvníky dětského sektoru, kteří zavítají před utkáním do CZC Gaming Showroom, je připravena mimo jiné FIFA 2023. CZC Gaming Showroom je primárně určen pro děti od 10 do 16 let a je otevřen hodinu a půl před výkopem. Každý si může zahrát jednu hru, aby se dostalo na všechny. CZC Gaming Showroom najdete v 1. patře po cestě do sektoru Rodiče a děti.

Vstup do Sektoru rodiče a děti je po schodech, výtah není k dispozici.

Místa pro vozíčkáře

Na stadionu jsou tři plochy, ze kterých mohou sledovat utkání handicapovaní fanoušci na vozíku s doprovodem. Plochy jsou umístěny přímo naproti vstupům č. 1, 4 a 3 (sektor hostů), přístup je samozřejmě bezbariérový. V bezprostřední blízkosti míst pro vozíčkáře jsou umístěny toalety. Pokud máte zájem o více informací ohledně nákupu vstupenek, napište nám na email vstupenky@slavia.cz.

Sektor hostů

Sektor hostů se nachází v jihovýchodním rohu Fortuna Areny a tvoří ho sektory 119, 120 a 121. Do sektoru se vchází přes vstup č. 3. Sektor je ohraničen plotem, sektory nejsou mezi sebou nijak odděleny. Kapacita sektoru hostů je 969 míst a jsou v něm i místa pro handicapované fanoušky. Pro vstup do sektoru hostů stačí mít vstupenku v telefonu, není nutné ji tisknout.

Vstupenky do sektoru hostů se většinou prodávají způsobem, na kterém se dohodneme s hostujícím klubem, proto často nebývají ve volném prodeji. Vedle sektoru hostů je umístěna pokladna pro sektor hostů, ve které se prodávají vstupenky pouze po předchozí vzájemné dohodě s hostujícím klubem. Platba je možná v hotovosti i platební kartou.

V sektoru hostů je fanouškům k dispozici občerstvení, platba je možná v hotovosti i platební kartou. V sektoru hostů se používají vratné kelímky, záloha je 50 korun. Toalety jsou vybaveny tekoucí vodou.

Zavazadla, která nebudou vpuštěna do sektoru, je možné odložit v úschovně zavazadel na Výdeji vstupenek vedle pokladen č. 4. Poplatek za uschování zavazadla je 50 korun.

Vstupenky na B-tým

Vstupenky na utkání B-týmu jsou vždy k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 korun, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.


Důležité dokumenty