Slavia TV v roce 2019: TOTÁLN! SEZONA | SK Slavia Praha
Více

Slavia TV v roce 2019: TOTÁLN! SEZONA

TOTÁLN! SEZONA od Slavia TV. Nespočet exkluzivních záběrů a radostných emocí jednoho týmu, jedné sezony, v jediném dokumentu.

Slavia se v sezoně 2018/19 po dlouhých 77 letech dočkala unikátního doublu za vítězství v lize i českém poháru. Kromě úspěchů v domácím prostředí o sobě dala hlasitě znát i v Evropě, kdy po několika dnes už legendárních bitvách dokráčela až do čtvrtfinále Evropské ligy, kde podlehla pouze budoucímu vítězi poháru – londýnské Chelsea. To vše vyvrcholilo o pár měsíců později postupem do skupinové fáze Ligy mistrů, kterou si Slavie zahrála po dlouhých 12 letech. Jak se psala slavná epizoda slávistické historie, připomíná dokumentární seriál TOTÁLN! SEZONA z produkce Slavia TV.

Připomeňte si společně s námi zápasové emoce, okamžiky zklamání i naprosté euforie, které nám minulá sezona přinesla. Exkluzivní záběry zevnitř kabiny vám umožní nahlédnout pod pokličku fotbalového klubu a přiblíží, jak ročník 2018/19 prožívali jeho samotní aktéři. Nespočet fantastických fotbalových okamžiků a nezapomenutelných vzpomínek, tisíce fanoušků a jeden tým, jedna historická sezona. TOTÁLN! SEZONA!


PODZIM
1. díl

Ačkoliv se samotné zákulisí A-týmu začalo natáčet až na jaře, první epizoda mapující celou podzimní část sezony i tak stojí rozhodně za to. Příchody letních posil, nepostupová odveta v Kyjevě a nakonec i naprosto opačné emoce po odvetě se Zenitem.


MÍŠA
2. díl

Druhý díl mapuje období zimní ligové přestávky, během které absolvovali sešívaní soustředění ve Španělsku a Portugalsku. Připomeňte si, kdo se v Portugalsku zranil a kdo naše řady během soustředění málem opustil.


Z PEKLA DO RÁJE
3. díl

Tři zápasy, dva soupeři a 270 minut, které měly rozhodnout o tom, jak bude vypadat slávistické jaro. Třetí díl je o tom, jakou cestu ušel tým Jindřicha Trpišovského od prohry v Plzni až po fantastické vítězství a postup v Genku.


118:53
4. díl

Bezesporu jeden z největších dvojzápasů slávistické historie. Připomeňte si se čtvrtým dílem senzační postup přes španělskou Sevillu v osmifinále Evropské ligy a nekonečnou euforii z gólu Ibrahima Traorého ze závěru prodloužení.


ANGLICKÝ SEN
5. díl

Sešívaní se dočkali. Los jim konečně přisoudil anglický velkoklub – londýnskou Chelsea. Kapitán Simon Deli, neskutečné branky Petra Ševčíka i nezapomenutelná děkovačka s fanoušky po odvětě v Londýně. Takové bylo sešívané čtvrtfinále Evropské ligy.


FINÁLE!!!
6. díl

Vrátit se z Londýna, dostat facku ve Zlíně a před sebou mít rozhodující zápasy ligové sezony - derby a utkání s Plzní. Jak tyto chvíle prožívala slávistická kabina a trenéři? Sezona, která může být jednou z nejúspěšnějších v historii jde do FINÁLE!!!


77 LET
7. díl

Po titulu čeká slávisty MOL Cupu a možnost zisku doublu! V cestě za vysněnou trofejí stojí Baník, který chce sešívaným radost z historického úspěchu překazit. Pro Slavii se navíc nejedná o poslední zápas. Sezonu uzavře závěrečné derby.


ZBOŘIL
8. díl

Díky titulu mají sešívaní možnost bojovat o vysněnou účast v základní skupině Ligy mistrů. V cestě za soutěží, kterou má Slavie šanci si zahrát po dlouhých 12 letech, stojí Kluž, která si v předkole poradila například i s favorizovaným Celticem.


Pokud se vám TOTÁLN! SEZONA od Slavia TV zalíbila, neváhejte ji ohodnotit na ČSFD.