Články | SK Slavia Praha

Články

Fotbalista roku: Triumf Trpišovského a dvě stříbra

18. 3. 2024
Anketa Fotbalista roku v pondělí večer poznala své vítěze. Trenérem roku je Jindřich Trpišovský, ocenění byli i další slávisti. Všem moc gratulujeme!

Slavia hledá finančního manažera

18. 3. 2024
SK Slavia Praha hledá novou posilu do svého finančního týmu, a to na pozici: Manažer finančního plánování a analýzy. Své životopisy mohou zájemci zasílat do 31. března 2024.

Módní výstřelek roku. Únava na nás byla znát

17. 3. 2024
Jindřich Trpišovský glosoval na pozápasové tiskové konferenci s novináři výhru 3:0 nad Libercem, přiblížil příčiny rostoucí únavy, chválil výkon Jindřicha Staňka a mimo jiné prozradil, kdo mu půjčil kšiltovku proti ostrému slunci. Celý rozhovor s hlavním trenérem sledujte na SlaviaTV.

Jindra? Klobouk dolů. S Mojmou nám to šlape

17. 3. 2024
Proměněná penalta a v závěru gólová pečeť na vítězství 3:0 nad Libercem. Václav Jurečka, který se s třinácti brankami usadil na druhém místě tabulky ligových střelců, hovořil s novináři o náročnosti zápasu, formě Jindřicha Staňka i spolupráci s Mojmírem Chytilem.

Dál budu dělat pro Slavii maximum. Důležitá výhra!

17. 3. 2024
Tři ligové duely, tři čistá konta. Proti Liberci navíc i tři exkluzivní stopky, kterými uhájil vedení. Pro #SlaviaTV byl exkluzivně zpovídán Jindřich Staněk.

Skalp Liberce. Skvělý Staněk, dva góly pro Jurečku

17. 3. 2024
Slávisti v posledním utkání před reprezentační pauzou porazili Liberec 3:0. Dvakrát skóroval Václav Jurečka, gól si připsal i Mojmír Chytil. Jindřich Staněk neinkasoval ani ve svém třetím ligovém zápase s hvězdou na dresu. Své spoluhráče podržel před 17 513 fanoušky několika exkluzivními zákroky.

ONLINE: Od 15:00 domácí zápas proti Liberci

17. 3. 2024
Slávisti hrají 25. kolo FORTUNA:LIGY, jejich soupeřem je v Edenu od 15:00 Slovan Liberec. V jaké sestavě sešívaní vyběhnou?

SESTŘIH: Momenty z odvety osmifinále Evropské ligy

16. 3. 2024
Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů z odvety osmifinále Evropské ligy proti AC Milán. Červená karta. Tři inkasované branky. Výstavní rána Matěje Juráska v závěru utkání.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Libercem

16. 3. 2024
V preview před nedělním domácím utkáním proti Liberci byli zpovídání asistent Zdeněk Houštecký a novopečený reprezentant Tomáš Vlček. Promluvili o síle soupeře, ohlédli se za působením Slavie v letošním ročníku Evropské ligy.

Osm slávistů v repre, premiérová nominace pro Vlčka

15. 3. 2024
Na první reprezentační sraz roku 2024 míří hned osm slávistů. Premiérovou pozvánku do seniorského národního týmu obdržel obránce Tomáš Vlček.

Zklamání i hrdost. Hráči AC nám vyjádřili respekt

14. 3. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil na pozápasové tiskové konferenci o letošním působení v Evropské lize, promluvil o setkání se Zlatem Ibrahimovićem a prozradil také, co je potřeba si z dvojzápasu s AC Milán přenést do domácí soutěže.

Jsme na správné cestě. Velké týmy umíme potrápit

14. 3. 2024
Lukáš Provod se pro #SlaviaTV ohlédl za dvojzápasem s AC i působením v letošním ročníku Evropské ligy. Také ocenil fanoušky. „Díky nim můžeme podávat takové výkony, že i v deseti hráčích prostě běháme jako blázni,“ smekl reprezentační záložník.

Vyloučení? Utrpěl hlavně fotbal. Juras je kanón

14. 3. 2024
David Zima hovořil po prohře 1:3 s AC Milán o slibném vstupu do utkání, vyloučení Holeše, dílčím úspěchu ve druhé půli i výstavní brance Matěje Juráska.

Obrovská škoda. Těší mě ale, jak jsme se semkli

14. 3. 2024
Jindřich Staněk dvěma skvělými zákroky chvíli udržel AC Milán na uzdě, nakonec ale musel skousnout porážku 1:3. Pro #SlaviaTV popsal své bezprostřední dojmy po vyřazení z Evropské ligy, vrátil se i k dělovce Leaa z nastavení první půle a ocenil nasazení spoluhráčů i podporu fanoušků.

S AC Milán červená, v závěru gól Juráska a konec v UEL

14. 3. 2024
Slávisti po porážce 2:4 na San Siru podlehli AC Milán i v domácí odvetě (1:3), v letošním ročníku Evropské ligy končí v osmifinále. Ráz odvety ovlivnilo vyloučení Tomáše Holeše ve 20. minutě, italský klub početní výhodu přetavil do poločasu ve tři branky. Finální podobu výsledku dal nádhernou ranou Matěj Jurásek. Do Edenu dorazilo 19 344 fanoušků.