Články | SK Slavia Praha
Více

Články

Choreoškolka vol. 2 na zápase s Olomoucí

13. 4. 2024
Další díl unikátního projektu pro malé slávistické fanatiky je tady. Před domácím zápasem s Olomoucí opět proběhne Choreoškolka, slávisty znovu požene do boje Dětský kotel.

Hráči na hostování: Nejen góly Prebsla a Singhateha

11. 4. 2024
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

PREVIEW: Provod a Trpišovský před šlágrem v Plzni

11. 4. 2024
Souboj prvního se třetím, šlágr 28. kola FORTUNA:LIGY. Slávisti se v neděli od 18 hodin představí ve Štruncových sadech, kde vyzvou Plzeň. O duelu promluvili hlavní trenér Jindřich Trpišovský a záložník Lukáš Provod.

MATCHDAY Bohemians. Čáry, kouzla a Plánička

9. 4. 2024
Vydejte se spolu s kamerami MATCHDAY za kulisy sobotního vršovického derby (2:1), které připomnělo odkaz legendárního brankáře Františka Pláničky a posunulo sešívané do čela tabulky FORTUNA:LIGY.

O cenném milníku, svátečním střelci i střídání Zimy

6. 4. 2024
Vítězné vršovické derby (2:1) hodnotil s novináři na tiskové konferenci Jindřich Trpišovský, který se svým 191. vítězstvím dotáhl na čelo tabulky trenérů s nejvíce triumfy.

Už to muselo přijít. Třeba se teď s góly roztrhne pytel

6. 4. 2024
Mezi novináře zhodnotit vršovické derby (2:1) dorazil autor první branky Petr Ševčík, který se zpoza vápna krásně trefil v 55. minutě. Rozpovídal se o svém dlouhém čekání na branku i situaci v tabulce.

Další cenný krůček na naší cestě. Gól holení a s bolestí

6. 4. 2024
Dvanáctý přesný zásah Mojmíra Chytila v ligové sezoně se proti Bohemians (2:1) ukázal jako vítězný. Šťastný střelec jej dorazil přiblížit pro kameru #SlaviaTV.

Pro Pláničku. Boj o Vršovice rozhodli Ševčík a Chytil

6. 4. 2024
Slávisti ve 27. kole FORTUNA:LIGY porazili v Edenu Bohemians 2:1. Vršovické derby věnované odkazu legendárního brankáře Františka Pláničky gólově otevřel v 55. minutě krásnou křižnou ranou Petr Ševčík, pojistku přidal Mojmír Chytil. Soupeř korigoval výsledek v posledních vteřinách nastavení, zápasu přihlíželo 19 034 fanoušků.

ONLINE: Od 18:00 vršovické derby v Edenu

6. 4. 2024
Slávisté na domácí půdě přivítají od 18:00 Bohemians 1905. Jakou sestavu vybral pro souboj s aktuálně desátým týmem tabulky trenérský štáb?

Totální podcast s Radkem Černým

5. 4. 2024
Celoživotní slávista, fenomenální brankář a úspěšný trenér nejen v klubu, ale také v reprezentaci. Radek Černý předváděl svůj um u nás, ale i v kolébce fotbalu, v Anglii. Nyní má na starost strážce tří tyčí našeho A-týmu. V novém Totálním podcastu se rozpovídal i o tom, co znamená „umět nohama“.

Prohlídky s legendou: 5 let od postupu přes Sevilla FC

5. 4. 2024
Ve čtvrtek 11. dubna a 18. dubna se konají prohlídky Slavia Museum a Stadium Tour s legendou. Připomeneme si dramatický zápas se Sevilla FC a fantastický postup do čtvrtfinále Evropské ligy UEFA. Průvodce Václava Petráka doprovodí přímí aktéři zápasu Milan Škoda nebo Miroslav Stoch.

Před vršovickým derby společný úklid okolí Edenu

5. 4. 2024
V sobotu 6. dubna, v den domácího ligového střetnutí proti Bohemians, společně uklidíme okolí Edenu a přilehlé oblasti našeho stadionu. Přidej se k nám!

Lístky na zápas s Bohemians jsou vyprodané

5. 4. 2024
Vstupenky na vršovické derby, které sehrajeme 6. dubna ve Fortuna Areně, jsou kompletně vyprodány. Do prodeje už nebudou uvolněna žádná další místa.

PREVIEW: Jurečka a Trpišovský před Bohemians

4. 4. 2024
Eden v sobotu uvidí vršovické derby. Zápas začíná v 18:00, nejen o síle Bohemians hovořil v preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Václav Jurečka.

MATCHDAY Slovácko. Ze stylu do stylu a oslava

2. 4. 2024
Dvě nádherné pumelice z dálky a proměněná penalta, díky tomu zisk tří bodů v Uherském Hradišti. Kamery MATCHDAY pro vás sobotní souboj se Slováckem tradičně snímaly.