Články | SK Slavia Praha

Články

O výkonu soupeře, řešení brejků i ztrátě středu hřiště

4. 2. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře na nově otevřeném stadionu Pardubic o vysokém napadání a výkonu domácích, neproměňování šancí, brzkém střídání, červené Aihama Ousoua, sektoru hostů i situaci okolo Christose Zafeira.

Cenné a vydřené tři body. Stadion? Klobouk dolů

4. 2. 2023
Důležitým zákrokem za stavu 1:0 pomohl Ondřej Kolář k výhře nad Pardubicemi (2:0). Byl vyhlášen mužem utkání a prozradil nejen dojmy z nového pardubického stadionu.

Jurečka s Olayinkou vystřelili výhru v Pardubicích

4. 2. 2023
Sešívaní v rámci 18. kola FORTUNA:LIGY porazili na venkovní půdě Pardubice 2:0 a potvrdili tak první pozici v tabulce. O góly se postarali Václav Jurečka a Peter Olayinka.

ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím

4. 2. 2023
Slávisté od 18:00 hrají v Pardubicích, kde zápasem 18. kola otevřou nový stadion. V základní sestavě nechybí Mick van Buren a David Douděra.

Staňte se dárcem kostní dřeně

4. 2. 2023
Sobota 4. února patří Světovému dni boje proti rakovině. Pomáhejte spolu s námi a přidejte se před utkáním s Brnem do registru dárců kostní dřeně.

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Hráči na hostování: Sešívaný souboj v Liberci bez vítěze

2. 2. 2023
Jak se v prvním jarním kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

PREVIEW: Jurásek a Trpišovský před Pardubicemi

2. 2. 2023
Sešívané čeká v sobotu od 18:00 venkovní zápas v Pardubicích na novém stadionu soupeře. Duel vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Matěj Jurásek, který vstřelil v minulém ligovém kole dva góly.

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.