Články | SK Slavia Praha
Více

Články

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Dva v jednom. Chaloupek a Fila o staronové výzvě

24. 6. 2024
Štěpán Chaloupek a Daniel Fila. Shodně jednadvacet let a dohromady už 156 startů v nejvyšší soutěži. Ty poslední sčítali v dresu znovuzrozených Teplic, které div nedotáhli do evropských pohárů. Za skvělé výkony si vysloužili pozvánku na letní kemp se Slavií, nejen o němž vám nyní, bok po boku, povypráví.

S Manou skórují slávisté na hřišti i v životě

24. 6. 2024
Jako ultimátní zdroj energie pro rychlé nohy a lehký žaludek hráčů Slavia slouží už osmá generace nutričně kompletního jídla – Mana Mark 8. Ta přesvědčí výkonnější recepturou, lepší chutí a ekologičtějším obalem. Mana nyní podporuje mužský a ženský A-tým i mládež.

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Zmrzlý o kempu, svatbě i tání na jaře

21. 6. 2024
Ondřej Zmrzlý se na kondičním soustředění v Rakousku rozpovídal o startu letní přípravy, obtížných začátcích ve Slavii, zážitcích z Evropské ligy, zklamání z druhého místa a také o své svatbě.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Kemp zahájen! Nový resort, testy i silová příprava

18. 6. 2024
Sešívaní v pondělí dorazili do Horního Rakouska, kde v resortu Loxone Campus stráví devět dní na prvním kempu. Nejen o náplni soustředění promluvil trenér Jindřich Trpišovský.

Matyáš Vágner přestupuje do Hradce Králové

18. 6. 2024
Matyáš Vágner, který poslední tři sezony strávil na hostování ve Vlašimi, přestupuje do Hradce Králové. Slavia má na jednadvacetiletého brankáře předkupní právo.

Rozpis přípravných duelů před startem sezony

18. 6. 2024
Podívejte se v aktualizovaném článku, kde, kdy a proti komu se slávisti budou připravovat na ligovou sezonu 2024/25 a 3. předkolo Ligy mistrů. Celkem odehrají pět přípravných duelů.

Hromada o Slavii, odrážení se ze dna i zapovězené Evropě

17. 6. 2024
Majitel tří mistrovských titulů a trojnásobný vítěz domácího poháru se Slavií se loučí. Jakub Hromada přestoupil do Rapidu Bukurešť.

Směr Rakousko. Slávisti zamířili na kondiční kemp

17. 6. 2024
Slávisti v pondělí odcestovali do Horního Rakouska, kde zahájí přípravu na nový ročník. Kteří hráči v nominaci na kondiční soustředění figurují?

Spojení Bican Cup a TOP HOTEL Praha funguje

17. 6. 2024
Léto se nezadržitelně blíží a s ním i další ročník prestižního turnaje Bican Cup. Tradiční mezinárodní mládežnický turnaj pro kategorii U15, jehož pořadatelem je Slavia, se koná vždy v srpnu.

Jakub Hromada přestupuje do Rapidu Bukurešť

17. 6. 2024
Jakub Hromada přestupuju do Rapidu Bukurešť, kde v průběhu jarní části sezony hostoval a s týmem obsadil šesté místo v tabulce Ligy 1.

Pohyby v širším kádru před příští sezonou

16. 6. 2024
Slávisté příští týden odcestují na kondiční soustředění do Rakouska, ve výpravě však budou kromě reprezentantů a zraněných scházet i jména hráčů, kteří zamíří na hostování nebo si budou hledat nová angažmá.