Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Baník Most | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Baník Most"

(2:1)
4. kolo, 29. 8. 2015
SK Slavia Praha - FK Baník Most
Branky: Branky Slavie: 18. a 28. Hroník, 35. Toula
Komentář trenéra Martina Hladíka: Do utkání jsme nevstoupili dobře, když jsme proti velmi dobře a houževnatě hrajícímu soupeři již v 5. minutě zápasu prohrávali. Poté jsme však dobře kombinovali, byli aktivní a hráli dobře, čímž jsme si vypracovali řadu šancí, které se nám však nedařilo proměnit. Do poločasu jsme přesto zápas otočili po 2 pokutových kopech. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a vytvářeli si další šance. Bohužel jsme však v koncovce nebyli přesní a řadu dobře rozjetých akcí jsme nedokončili. Po naší hrubce soupeř snížil a zbytečně jsme se tímto dostali pod tlak. Náskok se nám však podařilo udržet a zápas jsme zaslouženě vyhráli.