Report ze zápasu AC Sparta Praha vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu AC Sparta Praha vs. SK Slavia Praha"

(2:1)
5. kolo, 5. 9. 2015
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
Branky: Branka Slavie: 10. Hroník (pen.)
Komentář trenéra Martina Hladíka: Začátek tohoto zápasu se nám bohužel nepovedl, když jsme již v 5.minutě prohrávali 0:1. Naštěstí jsme hned v 10. minutě vyrovnali, když jsme po faulu na Toulu zahrávali pokutový kop, který proměnil Hroník. Poté se během prvního poločasu odehrával vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, kdy na rozdíl od nás soupeř tu svou proměnil a do kabin jsme šli za stavu 1:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a snažili jsme se o vyrovnání. Během druhého poločasu jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme si proti na obranu se soustředícímu týmu vyloženou šanci nevytvořili a dobře rozehrané akce jsme nedokázali dotáhnout. Kluky bych chtěl pochválit, že se snažili o vyrovnání až do konce zápasu, nevzdali se a bojovali na hranici svých možností.