Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha"

1:3
(1:2)
7. kolo, 20. 9. 2015
SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha
Branky: Branky Slavie: 12. a 31. Toula, 46. vlastní
Komentář trenéra Martina Hladíka: Do zápasu jsme vstoupili opět velmi aktivně a vytvořili si zase vyložené šance, které se nám však nepodařilo proměnit. Poté se i soupeř dostal více do hry, i když jsme stále byli lepším týmem. Po zbytečné chybě v rozehrávce jsme dovolili soupeři vyrovnat, na což jsme dokázali do poločasu reagovat brankou Touly. Také během druhého poločasu jsme hře dominovali, ale bohužel jsme často vybrali špatné řešení herních situací nebo akce ztroskotala na špatném technickém provedení. Přesto jsme vyhráli zaslouženě a na některé akce se dalo koukat.