Report ze zápasu FK Mladá Boleslav vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FK Mladá Boleslav vs. SK Slavia Praha"

(0:1)
11. kolo, 10. 10. 2015
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha
Branky: Branky: 34. a 56. Starý
Komentář trenéra Martina Hladíka: Do zápasu s dosud neporaženým týmem soutěže jsme vstoupili s velkou motivací tento tým porazit a předvést dobrý výkon. Od začátku zápasu se nám dařilo. Hráli jsme s velkým nasazením a ve velkém tempu. Dobře jsme kombinovali a vytvářeli si i šance. Velmi dobrý výkon jsme předvedli především ve druhém poločase, kde jsme zápasu dominovali a výsledek mohl být ještě vyšší, kdybychom proměnili všechny vytvořené šance. Klukům bychom chtěli za tento výkon velmi poděkovat a doufáme, že to dokážeme zopakovat i v dalších zápasech.