Report ze zápasu FK VIAGEM Příbram vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FK VIAGEM Příbram vs. SK Slavia Praha"

(2:0)
15. kolo, 31. 10. 2015
FK VIAGEM Příbram - SK Slavia Praha
Branky: Branky: 39. a 60.Matys, 41. Kopáček
Komentář trenéra Martina Hladíka: Tentokrát se nám vstup do zápasu vůbec nepovedl a již v první minutě jsme prohrávali. Poté jsme se snažili o vyrovnání, ale pár dobře rozjetých akcí jsme nedokázali dotáhnout a naopak nás zase potrestal soupeř, když zvýšil na 2:0, což byl nakonec i poločasový výsledek.

Do druhého poločasu jsme naopak vstoupili lépe my a již v 41. minutě bylo srovnáno po dobře zahraných a zakončených standardních situacích. V 60.minutě se nám podařilo vstřelit vítěznou branku. Kluky bych chtěl pochválit za druhý poločas, ve kterém prokázali velmi dobrý charakter a dokázali nepříznivý průběh zápasu zvrátit. Je nutné soupeře pochválit za velmi houževnatý, bojovný výkon, který byl podpořen kvalitními individuálními výkony jeho nejlepších hráčů. Ukázal nám, že ještě máme nedostatky v soubojích a agresivitě, na čemž určitě zapracujeme.