Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Baník Most | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Baník Most"

(3:1)
4. kolo, 26. 8. 2015
SK Slavia Praha - FK Baník Most
Branky: Branky Slavie: 8. Havrda, 22. Vejvar, 31. Kovařík, 86. Lauricella

Komentář trenéra Adama Petrouše:  Zápas jsme začali náporem a už ve druhé minutě jsme si vypracovali šanci. Bohužel přišla individuální chyba a ve 3. minutě jsme inkasovali. Kluci však nepřestali hrát, branka je neovlivnila a prakticky jsme soupeře v prvním poločase do ničeho nepustili. Určovali jsme tempo hry a přicházely šance. Jsem rád, že nám to tam padalo. Branky byly krásné a zasloužené a první půli jsme vyhráli 3:1.

Druhý poločas jsme stále drželi míč na svých kopačkách, ale byla tu spousta nepřesností. Místo toho, abychom přidali další branky rovnou, prosadili jsme se až v závěru. Hra směrem dopředu byla z naší strany dobrá, ale stále mi chybí větší klid na balonu a řešení některých situací je nefotbalové. Musíme se zlepšit ve hře dozadu, kde děláme mnoho taktických chyb.