Report ze zápasu FC Slovan Liberec vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FC Slovan Liberec vs. SK Slavia Praha"

(1:3)
2. kolo, 22. 8. 2015
FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha
Branky: Branky Slavie: 3x Lauricella, Hönig, Plucha
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Sobotní mistrovský zápas na půdě Liberce jsme nezačali dobře, neboť jsme již v 7. minutě inkasovali. Kluci však zachovali chladné hlavy a již o 3 minuty později zacentroval zleva Suk a Lauricella vyrovnal. Ve 25. minutě si oba hráči spolupráci zopakovali a ujali jsme se vedení 2:1. Ve 32. minutě pak našel záložník Havránek kolmicí znovu Lauricellu a ten završil svůj poločasový hattrick.

Do druhého poločasu jsme udělali 2 personální změny a pokračovali v kvalitní hře plné pohybu a pěkných kombinačních akcí. V 51. minutě našel záložník Cejnar útočníka Höniga a ten již zvyšoval na 4:1 pro Slavii. V 67. minutě pak pečetil náš výsledek na konečných 5:1 pro sešívané útočník Plucha.

Dnes kluci odehráli rozhodně lepší partii než proti Příbrami a výsledek je jen oceněním jejich snahy na hřišti.