Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Teplice | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Teplice"

(1:1)
3. kolo, 30. 8. 2015
SK Slavia Praha - FK Teplice
Branky: Branky Slavie: 3. Lauricella M., 65. Bielesz, 68. Sodoma, 80. Douděra
Komentář trenéra Miroslava Jíry: V nedělní odpoledne jsme přivítali výjimečně v Edenu na skutečně domácím hřišti tým Teplic a byl to velmi náročný zápas. Vstup do zápasu nám vyšel výborně, neboť jsme již ve 3. minutě vedli po skvěle zahrané standardce dua Havránek-Lauricella 1:0. V 5. minutě bohužel zahrál náš stoper prudkou malou domů a skóre se srovnalo. Celý první poločas jsme dominovali, ale ve finální fázi hry nám chyběla větší kvalita.

Ve druhém poločase se opakoval stejný scénář hry, kdy jsme byli lepším týmem a Teplice jsme nepouštěli do větších příležitostí. Naopak jsme udeřili v 65. minutě, kdy jsme sehráli skvělou kombinační akci a trefil se Bielesz po nádherné přihrávce od Havránka. O 3 minuty později zacentroval zleva útočník Suk a útočník Sodoma zvyšoval na 3:1. V 80. minutě se pak Sodoma proměnil v nahrávače a Douděra upravil skóre na konečných 4:1 pro Slavii. Teplice za celý zápas nevystřelily na naši branku, a tak je naše vítězství v Edenu naprosto zasloužené. Kluci zvládli výborně především druhý poločas, kdy jsme byli i produktivní.