Report ze zápasu FK Mladá Boleslav vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FK Mladá Boleslav vs. SK Slavia Praha"

(0:1)
4. kolo, 5. 9. 2015
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha
Branky: Branky Slavie: 2x Lauricella, Sodoma a Suk
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Sobotní dopolední zápas v Mladé Boleslavi byl zatím naší nejtěžší prověrkou, ale kluci v této náročné zkoušce obstáli. Zápas se pro nás vyvíjel výborně, protože již v 5. minutě po přihrávce skvěle hrajícího obránce Kotěry proměnil svojí šanci útočník Lauricella. Klukům se hra dařila a byli jsme lepší týmem, postupně se nám však domácí herně vyrovnali a v závěru poločasu jsme byli i pod tlakem. Skóre se však do poločasu nezměnilo.

Vstup do druhého poločasu vyšel domácím, kteří již ve 49. minutě srovnali z penalty. Naše odpověď však na sebe dlouho nenechala čekat, neboťˇ již v 55. minutě útočník Sodoma po výborné přihrávce Petráka proměnil svou šanci a šli jsme znovu do vedení. V 72. minutě se prosadil po další výborné přihrávce záložníka Petráka útočník Suk a vedli jsme již o 2 góly. V 74. minutě pečetil naší výhru po přihrávce Stříbrského znovu útočník Lauricella a uzavřel skóre zápasu na konečných 4:1 pro Slavii.

Kluci odehráli velice bojovné a soubojové utkání a jsem velice rád, že se soupeři vyrovnali v agresivitě i v nasazení v zápase. Navíc opět ukázali svoji skvělou produktivitu. Kaňkou na zápasu je jen opět další zranění našeho hráče, tentokrát zlomená klíční kost obránce Schneidera.

Kluci toto vítězství jednoznačně věnují svým zraněným spoluhráčům Beňovi a Schneiderovi a oběma jim touto cestou přejeme úspěšnou rekonvalescenci a brzký návrat na hřiště. Kluci, budeme i v dalších zápasech bojovat za vás a těšíme se na váš návrat mezi nás.