Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Pardubice | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Pardubice"

(4:2)
5. kolo, 13. 9. 2015
SK Slavia Praha - FK Pardubice
Branky: Branky: 2x Sodoma, 2x Lauricella, Havránek a Stříbrskýc
Komentář trenéra Miroslava Jíry: V nedělní odpoledne nás čekal tým Pardubic a my jsme se pečlivě připravovali na začátek zápasu, který nám vyšel podle našich představ, neboť již po pár sekundách přihrál Hönig útočníkovi Sodomovi, který dal super rychlý gól. Bohužel reakce našeho týmu byla nepochopitelná. Hosté za 5 minut po naší fatální chybě srovnali a byli na koni. Přehrávali nás a jen se štěstím jsme znovu neinkasovali. V 16. minutě dal však svojí druhou branku v zápase Sodoma po výborné přihrávce obránce Mareše. Ve 21. minutě jsme sehráli další krásnou akci, kdy Hönig znovu výborně přihrál a útočník Lauricella zvýšil na 3:1 pro sešívané. O 4 minuty později se prosadil Lauricella podruhé a stav utkání byl již 4:1 pro domácí. Ve 31. minutě však hosté zkorigovali výsledek na 4:2 a tak se šlo i do kabin.

Druhý poločas jsme však odehráli výborně. Ve 45. minutě dal naší pátou branku záložník Havránek po přihrávce od Kotěry. A výsledek jsme pečetili v 65. minutě, kdy se trefil z voleje útočník Stříbrský po spolupráci s útočníkem Sukem. Druhý poločas jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě tak vyhráli.

Jsem rád, že jsme si mohli zahrát na hlavním xaverovském hřišti a diváky jsme znovu pobavili ofenzivním fotbalem. Chtěl bych pochválit všechny hráče včetně těch střídajících, protože jsme znovu udělali čest našemu klubu a doma vyhráli.